«خط قرمز» به ایتالیا می‌رود/ لاک‌پشت و مارمولک در میدان جنگ

«خط قرمز» به ایتالیا می‌رود/ لاک‌پشت و مارمولک در میدان جنگReviewed by آزیتا لاجوردی on May 28Rating:

هنردستان: مرکز صبا با انیمیشن «خط قرمز» به نویسندگی و کارگردانی مونا عبداله شاهی در جشنواره ریور ایتالیا حضور دارد.

به گزارش هنردستان به نقل از خبرگزاری مهر؛ انیمیشن «خط قرمز» که به نویسندگی و کارگردانی مونا شاهی با تکنیک دوبعدی در مرکز صبا تولید شده برای شرکت در جشنواره ریور ایتالیا انتخاب شده است.

انیمیشن «خط قرمز» ماجرای لاک پشت و مارمولکی را به تصویر می کشد که در میدان جنگی در ناکجا آباد گرفتار شده اند. خط مرزی بین دو جبهه موقعیت سختی را برای آن دو رقم می زند. تصمیمی از سوی لاک پشت می تواند سبب تغییر این شرایط شود اما هر تصمیمی بهایی دارد.

این انیمیشن برای رده سنی کودک تا بزرگسال در مرکز صبا تولید شده است و تا کنون جوایز متعددی از جمله تندیس بهترین انیمیشن و تندیس بهترین صداگزاری جشنواره نهال، تندیس زرین بهترین فیلمنامه انیمیشن جشنواره پوینمایی تهران و جایزه بهترین انیمیشن جشنواره آکروتی هند را نصیب خود کرده است.

از عوامل تولید این انیمیشن می توان به طراح کاراکتر: حسین ملایمی، طراح فضا: لاله ضیایی، انیمیت: اعظم آقالویی، گلرخ الوان، سیامک تکلو، حامد اکرمی، مونا عبداله شاهی، سرپرست انیمیت: حسین ملایمی، صدا: دانسال استاد عبدالحمید، موسیقی: امیر حسین جلیلی، جلوه های بصری و کامپوزیت: علیرضا پوشکوری اشاره کرد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?