علیرضا فرید :
«خنده‌های آتوسا» تاریخ مصرف ندارد

«خنده‌های آتوسا» تاریخ مصرف نداردReviewed by Khademi on Aug 22Rating:
هنردستان: برخی فیلم‌ها مصرفی هستند و برخی غیر مصرفی؛ «خنده‌های آتوسا» تاریخ مصرف ندارد.
 به گزارش هنردستان؛ وی در ادامه تصریح کرد: فیلم‌های مصرفی در زمان اکران موفق و دیده می‌شوند و ممکن است پس از آن دیگر حرفی از آن‌ها به میان نیاید. اما فیلم‌های غیرمصرفی، همیشه ماندگار می‌شوند و متعلق به دوره و زمان خاصی نیستند. فیلم «خنده‌های آتوسا» از آن فیلم‌هایی است که تاریخ مصرف ندارد.
خنده های اتوسا
فرید ادامه داد: فیلم استقبال خوبی داشت و به اندازه خودش دیده شد. البته از آن فیلم‌هاست که در گذر زمان به تاریخ باز خواهد گشت.
وی در خصوص فعالت جدید خود در عرصه سینما اظهار کرد: قرار است فیلم جدیدی بسازم اما چون هنوز ساخت آن قطعی نشده، رسانه‌ای نمی‌کنم.
گفتنی‌است؛ اکران «خنده‌های آتوسا» به کارگردانی علیرضا فرید و با ایفای نقش باران کوثری، امير جديدي، بهار نوحيان، حسام شجاعي، آزاده ميرزايي، فريبا آهنگ، اشکان مهری و با هنرمندی محمدرضا فروتن همراه با استوارت دنيسون از هشتم اردیبهشت آغاز شد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: مرجان، موسی، آتوسا، استوارت، شيلا، احسان، بهزاد، شيرين و دکتر طاهری همگي مسافران قطار تهران استانبول هستند و …

علیرضا فرید کارگردان سینما در خصوص استقبال از اکران فیلم «خنده‌های آتوسا» گفت: فیلم‌های سینمای ما دو دسته‌اند. گروهی از فیلم‌ها مصرفی و تعدادی غیرمصرفی هستند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?