مسعود سخایی در گفت و گو با هنردستان:
«خیال تو نیستم» بازیگران خوب، طراوت و تازگی دارد/ امنیت شغلی تئاتری ها و توزیع عادلانه امکانات موفقیت همت را تضمین می کند

«خیال تو نیستم» بازیگران خوب، طراوت و تازگی دارد/ امنیت شغلی تئاتری ها و توزیع عادلانه امکانات موفقیت همت را تضمین می کندReviewed by مصطفی زبرجد on Jun 20Rating:

هنردستان: بازیگر «علی سنتوری» گفت: بازی بازیگران و طراوت  و تازگی در موضوع «خیال تو نیستم» را می توانیم ببینیم و این من را جذب کرد.

هنردستانhl: مسعود سخایی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون درباره نمایش «من خیال تو نیستم» گفت: این اثر نگاهی به موضوع جنگ و دفاع مقدس داشت که  در ابتدا مخاطب فکر می کرد مانند آثار سینمایی، که چند قسمت آن هم در سینما ساخته شده، است اما بعد که نمایش جلو می رود می بینیم که از یک مقوله دیگر به نمایش نگاه شده است و طراوت  و تازگی در موضوع را می توانیم ببینیم و این من را جذب کرد.

sakhee 2

وی افزود: بازی های خوب از جمله  بازی نیما رئیسی دوستم که به او خسته نباشید می گویم به خصوص بازی مهدی فریضه می توانست کمی درونی تر باشد، اغراق نباشد و به نظرم اگر تلطیف پیدا می کرد خیلی بهتر و دلچسب تر بود.

بازیگر «علی سنتوری» درباره مدیریت جدید خانه تئاتر اظهار کرد: امیدوارم با مدیریت آقای همت اتفاق خوبی بیفتد. هر مدیری کمترین کاری که می تواند بکند این است که کمی وضعیت  تئاتر را از این نابسامانی رهایی دهد. امیدوارم بچه ها خانه نشین نباشند، همه بتوانند کار کنند، تئاتر هم مثل سینما و تلویزیون باند بازی نشود و ترتیبی اتخاذ گردد که علاوه بر مسائل امنیت شغلی رفاه نیز برای هنرمندان وجود داشته باشد .

سخایی در پایان گفت: بسیاری از بچه های قدیمی تئاتر بیکار و کم کار شده اند. امیدوارم جا برای همه باشد و سالن به همه داده شود. اگر آقای همت در این زمینه ها بتوانند کاری کنند به نظر من موفق می شوند.

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?