در پی صدا دار شدن ادبیات در این روزها
داستان‌های هوشنگ مرادی‌ کرمانی صوتی شدند

داستان‌های هوشنگ مرادی‌ کرمانی صوتی شدندReviewed by آزیتا لاجوردی on Sep 20Rating:

هنردستان:مجموعه داستان «تنور و داستان‌های دیگر» هوشنگ مرادی‌ کرمانی هم به صف کتاب‌های صوتی پیوست.

به گزارش هنردستان:«تنور و داستان‌های دیگر» شامل مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه شیرین و جذاب برآمده از ذات قصه‌گوی ساده و صمیمی مرادی‌ کرمانی است که شاید تا پیش از شنیده شدن در این کتاب صوتی در سایه داستان‌های معروف‌تر این نویسنده گم شده بودند اما بازخوانی و شنیدن و دقیق شدن در آن‌ها است که نشان می‌دهد مرادی‌ کرمانی چگونه توصیف و صحنه‌پردازی و شخصیت‌پردازی داستانی را در خدمت محتوا و ذات ظریف انسانی درآورده است و امروز این داستان‌ها هستند که به صدا درآمده و خود حکایت‌کننده طبع ظریف راوی‌شان می‌شوند.
این داستان‌ها در توصیف خصوصیات کودکان و نوجوانانی که آن‌ها را ساخته‌اند بسیار با وسواس و توام با جزییات عمل کرده و از همین رو توانسته رفتارها، حرکت‌ها و در یک کلام شخصیت آن‌ها را با مهارت توصیف کند و به نمایش بکشد.
این اثر با مقدمه‌ای همراه است که مرادی‌ کرمانی با صدای خود برای شنوندگان داستان‌هایش به یادگار گذاشته و به متن کتاب ویژگی‌ای نوستالژیک می‌بخشد.
نسخه صوتی «تنور و داستان‌های دیگر» را انتشارت نوین کتاب در قالب یک لوح فشرده 260 دقیقه‌ای با صدای شاهین علایی‌نژاد و موسیقی مهدی زارع با قیمت 12 هزار تومان منتشر کرده است.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

18 − شش =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?