بهروز افخمی در گفت و گو با هنردستان:
داستان گاوخونی بهتر از فیلم آن است/ سپاه و ارتش باید از خمسه خمسه حمایت کند

داستان گاوخونی بهتر از فیلم آن است/ سپاه و ارتش باید از خمسه خمسه حمایت کندReviewed by مصطفی زبرجد on Jun 17Rating:

هنردستان: مجری برنامه «هفت» گفت: من هنوز فکر می کنم که داستان «گاوخونی» از جعفر مدقق صادقی خیلی بهتر از فیلمی است که من ساختم.

هنردستان: بهروز افخمی کارگردان سینما درباره فیلمساز و منتقد در سینمای ایران گفت: منتقد و فیلمساز هر کدام  کار خود را می کنند و نیاز نیست که با هم تعامل داشته باشند. معمولا فیلمساز معتقد است منتقد از کار واقعی فیلمسازی سر در نمی آورد  و منتقد هم معتقد است فیلمساز مردم را نمی شناسد که واقعا هم برخی فیلمسازان مردم را نمی شناسند. لزوما قرار بر توافق این دو طیف نیست. منتقد نماینده تماشاچی است و فیلمساز کار خود را می کند که  منتقد هم باید از کار ایراد گیرد و نقد کند.

590121_958

افخمی درباره وضعیت اثر در دست تولیدش «خمسه خمسه» عنوان کرد: آقای ساداتیان تهیه کننده فیلم به دنبال ادوات نظامی است. ما امکانات نظامی کامل می خواهیم و سپاه و ارتش باید با ما همکاری کنند.

وی افزود: فکر می کنم می توانیم حمایت دولتی خوبی را برای «خمسه خمسه» داشته باشیم که می تواند اثری موفق را پس از تولید رقم بزند.

کارگردان «روباه» در خصوص اکران مجدد «گاوخونی» پس از سالها اظهار کرد: خوب است که هنر و تجربه بالاخره کمک کرده تا یک نسخه قابل نمایش با امکانات دیجیتال از فیلم فراهم شود ولی بالاخره وقتی کسی بعد از سالها فیلم خود را می بیند معمولا به نظرش می آید که نقطه های ضعف زیادی دارد.

افخمی در پایان گفت: من هنوز فکر می کنم که داستان جعفر مدقق صادقی خیلی بهتر از فیلمی است که من ساختم.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?