دانیل کریگ گزینه جدید برای بازی نقش «جیمز باند» شد

دانیل کریگ گزینه جدید برای بازی نقش «جیمز باند» شدReviewed by Khademi on Jul 24Rating:

هنردستان: جیمز باند بار دیگر در سال ۲۰۱۸ باز می‌گردد و به احتمال زیاد بار دیگر دانیل کریگ این نقش را بازی می‌کند.

به گزارش هنردستان؛ یک گزارش جدید حاکی از این است که جیمز باند تا دو سال دیگر راهی پرده‌های نقره‌ای می‌شود و به احتمال زیاد بار دیگر دانیل کریگ این نقش آفرینی را انجام می‌دهد.

این در حالی است که باربارا بروکولی تهیه کننده این مجموعه ساخت دو فیلم بلند دیگر را در دست دارد و در حال تهیه مقدمات کار آنهاست.

دانیل کریگ

منبعی که نخواست نامش فاش شود گفته است این تهیه کننده نمی‌خواهد از همین حالا بلافاصله بر جیمز باند متمرکز شود و بر دو پروژه دیگر سال آینده‌اش متمرکز شده است، اما همین فرصت مناسبی است تا او بتواند به تهیه فیلمنامه فیلم بعدی باند فکر کند و تلاش کند تا کریگ را متقاعد کند تا یک باند دیگر را بازی کند.

بر مبنای این گزارش و با توجه به شایعه‌های پخش شده، جک هوستون، آیدان ترنر، جیمز نورتون و تئو جیمز تاکنون با تهیه‌کنندگان جیمز باند برای ایفای این نقش صحبت کرده‌اند.

در این میان نامی از جیمی بل برده نشده که قرار است در فیلم «ستاره‌های فیلم هیچوقت نمی‌میرند» که فیلم در دست تهیه بروکلی است، بازی کند. پیش از این نام او نیز به عنوان جیمز باند احتمالی مطرح شده بود.

با وجود همه شایعات متنوع ماه‌های اخیر دانیل کریگ هنوز به صورت رسمی از این نقش کناره‌گیری نکرده و با وجود این که اواخر سال پیش از قول وی گفته شد که ترجیح می‌دهد مچ دستش بریده شود و این نقش را بازی نکند، اما او هنوز گزینه اصلی برای مامور ۰۰۷ است و حق انتخاب با اوست.

آخرین حرفی که از قول کریگ نقل شد این بود که حق دارد انتخاب خودش را انجام دهد.

این در حالی است که ادریس آلبا که خیلی‌ها او را شایسته این نقش می‌دانستند همین هفته اعلام کرد با ۴۳ سال سن، برای ایفای این نقش پیر شده است.

این در حالی است که تا سال ۲۰۱۸ دانیل کریگ ۵۰ ساله خواهد بود و این سوال می‌تواند مطرح باشد که آیا باز گرداندن او در نقش باند ایده خوبی است یا نه؟ در همین حال به نظر می‌رسد کسی دوست ندارد یادآوری شود که راجر مور در آخرین فیلم جیمز باندی که با عنوان «نمایی از یک قتل» بازی کرد ۵۷ سال داشت.

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?