گفتگو با بازیگر سینما و تلویزیون
دان: «نبرد سهند» در انتهای بازنویسی/ کار کنار میرباقری و احمد جو افتخار است

دان: «نبرد سهند» در انتهای بازنویسی/ کار کنار میرباقری و احمد جو افتخار استReviewed by مصطفی زبرجد on Apr 9Rating:

هنردستان: در حال حاضر در انتهای بازنویسی «نبرد سهند» قرار داریم و کارهای اداری در سال 95 تمام می شود و تولید را در سال 96 آغاز می کنیم.

هنردستان: بهمن دان بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص فیلم های در حال اکران گفت: امسال فیلم های خوبی با فیلمنامه های خوب اکران شد که استقبال خوبی به همراه داشت. با توجه به این که تلویزیون برنامه های خوبی نداشت مردم به دنبال پر کردن وقت خود بودند بنابراین به سینماها روی آوردند.

home_05

وی افزود: فیلم های امسال نسبت به پارسال بهتر شده است و «50 کیلو آلبالو» را دوست داشتم.

دان در خصوص کار جدید خود اظهار کرد: در حال بازنویسی «نبرد سهند» هستم و موضوع آن در خصوص حمله آمریکایی ها به سکوهای نفتی ایران در آخرین روزهای دفاع مقدس است. همچنین تهیه کنندگی این اثر را با مشارکت نیروی دریایی بر عهده دارم.

این بازیگر سینما و تلویزیون در ادامه گفت: در حال حاضر در انتهای بازنویسی فیلمنامه قرار داریم و کارهای اداری در سال 95 تمام می شود و تولید را در سال 96 آغاز می کنیم.

بازیگر «طوفان شن» در خصوص اثر سلمان فارسی که این روزها در حال نگارش است اظهار کرد: میر باقری و احمدجو از سرمایه های هنر تلویزیون و سینما هستند  که سابقه شناخته شده ای دارند و به نظر می رسد اثر خوبی را شاهد باشیم.

دان در پایان گفت: کار در کنار این عزیزان افتخار هر هنرمندی است.

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?