با حکم فاضل نظری؛
دبیران علمی جشنواره شعر و داستان جوان سوره منصوب شدند

دبیران علمی جشنواره شعر و داستان جوان سوره منصوب شدندReviewed by آزیتا لاجوردی on Nov 22Rating:

هنردستان: دبیران علمی چهاردهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره از سوی فاضل نظری منصوب شدند.

به گزارش هنردستان دبیران علمی چهاردهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره طی احکام جداگانه ای از سوی فاضل نظری منصوب شدند.

فاضل نظری معاون هنری حوزه هنری طی احکام جداگانه‌‌ای «مجید سعدآبادی» و «سارا عرفانی» را به عنوان دبیران علمی بخش «شعر» و «داستان» در چهاردهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره منصوب کرد.

در بخشی از احکام آمده است: «جشنواره شعر و داستان جوان سوره که با هدف ایجاد زمینه شناسایی، جذب و پرورش استعدادهای جوان اکنون به منزل چهاردهم رسیده است و می‌تواند فرصتی شایسته برای تبادل اندیشه و تجربه باشد. به این ترتیب تمهید فضای هم افزایی ادبی از رهگذر کمرنگ و محدود ساختن بعد رقابتی آن و تقویت فضای هم دلی و تبادل تجربه و دانش یکی از ضروریت‌های اجرای این جشنواره خواهد بود.»

در این دوره جشنواره، توجه و تاکید بر هم دلی و تبادل تجربه و دانش از نکات بارز و قابل توجه است. نوع انتخاب دبیران جشنواره که هر دو از استعدادهای جوان در حوزه شعر و داستان هستند نیز نشان از چنین رویکردی دارد و ‌می‌توان فضایی متفاوت از  دوره‌های پیشین برای این دوره جشنواره پیش‌بینی کرد.

چهاردهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره به همت حوزه هنری در اردیبهشت ماه سال 95 برگزار می‌شود و علاقمندان می توانند برای ثبت نام و آگاهی از شرایط این جشنواره به سامانه www.artfest.ir مراجعه نمایند.

 

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

4 × سه =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?