با حکم وزیر ارشاد؛
دبیر و اعضای هیات علمی سی و چهارمین دوره جایزه کتاب سال منصوب شدند

دبیر و اعضای هیات علمی سی و چهارمین دوره جایزه کتاب سال منصوب شدندReviewed by مصطفی زبرجد on Oct 15Rating:

 هنردستان: با حکم علی جنتی دبیر و اعضای هیات علمی سی و چهارمین دوره جایزه کتاب سال منصوب شدند.

به گزارش هنردستان، بر اساس احکام صادر شده آقایان حجت الاسلام والمسلمین رضا مختاری، دکتر محمدرضا موحدی، دکتر محمد امین قانعی‌راد، جواد محقق، دکتر محمدتقی خانی، دکتر محمود کمره، مجید غلامی جلیسه، دکتر محمد خزایی، دکتر محمد سلگی، دکتر محسن جوادی و دکتر منصور صفت‌گل به عنوان اعضای هیات علمی سی و چهارمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران منصوب شدند.

5287957_134

در متن احکام هر یک از اعضای هیات علمی آمده است:

نظر به مراتب علمی و تجارب ارزشمند جناب‌عالی در زمینه‌های علمی-پژوهشی، به موجب این حکم به عنوان «عضو هیات علمی سی و چهارمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید.

امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از دیدگاه‌های جناب‌عالی و سایر اندیشمندان و صاحب‌نظران، این جایزه ارزشمند و معتبر، بتواند نقش شایسته خود را در ارتقاء فرهنگی و معرفی حوزه فرهنگ و تمدن ایران سرافراز، ایفا نماید.

همچنین علی جنتی در حکم جداگانه‌ای حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدعلی مهدوی‌راد را به عنوان دبیر علمی سی و چهارمین دوره کتاب سال جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

در متن حکم وی آمده است:

نظر به مراتب علمی و فرهنگی و تجربه‌های ارزنده‌اتان در حوزه‌های دانش و کتاب‌پژوهی، جناب‌عالی به موجب این حکم به عنوان « دبیر علمی سی و چهارمین دوره کتاب سال جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از همکاری اندیشمندان و اساتید در گسترش دانایی و تولید علم و فرهنگ در ایران اسلامی موید باشید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?