با تصمیم شورای مرکزی؛
دبیر دهمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی انتخاب شد

دبیر دهمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی انتخاب شدReviewed by آزیتا لاجوردی on May 16Rating:

هنردستان: با تصمیم شورای مرکزی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران، کیوان کثیریان به عنوان دبیر دهمین جشن بزرگ منتقدان برگزیده شد.

کیوان+کثیریان+

 به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا،دهمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران، تابستان سال جاری در تهران برگزار می‌شود و معرفی برگزیدگان آکادمی انجمن در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر و اهدای جوایز به آن‌ها از جمله برنامه‌های این جشن است.

در دهمین جشن منتقدان از یک یا دو منتقد و هنرمند تجلیل و قدردانی خواهد شد. همچنین برگزیدگان نهمین جشنواره سینما حقیقت که از سوی داوران انجمن منتقدان انتخاب شده‌اند در این جشن معرفی می‌شوند. معرفی برندگان چهارمین جشنواره مطبوعات نیز از دیگر برنامه‌های جشن دهم است.

کیوان کثیریان در پنج دوره متوالی عضو شورای مرکزی انجمن بوده و در یک دوره سابقه ریاست انجمن را نیز در کارنامه دارد. وی که هم اکنون عضو شورای مرکزی انجمن است، دبیری دوره‌های چهارم، پنجم و نهم جشن منتقدان را بر عهده داشته و عضو شورای برگزاری ۹ دوره پیشین این جشن نیز بوده است. کثیریان در سه دوره اخیر جشن خانه سینما نیز عضو شورای سیاستگذاری این جشن بود.

محمد خزاعی (دوره دوم)، زهرا مشتاق (دوره سوم)، کیوان کثیریان (دوره‌های چهارم، پنجم و نهم)، علی علایی (دوره‌های ششم و هفتم) و جواد طوسی (دوره هشتم)؛ دبیران جشن‌های پیشین انجمن منتقدان بوده‌اند.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?