«دختر یانکی» در کنش معاصر به روی صحنه می‌رود

«دختر یانکی» در کنش معاصر به روی صحنه می‌رودReviewed by Khademi on Aug 9Rating:

هنردستان: نمایش «دختر یانکی»، از 4 تا 30 شهریور ماه ساعت 20:30 در تماشاخانه کنش معاصر میزبان هنرمندان و هنردوستان خواهد بود.

به گزارش هنردستان؛ نمایش «دختر یانکی» نوشته نیل سایمون، ترجمه شهرام زرگر و به کارگردانی بهرام تشکر از تاریخ 4 شهریور  ماه هر روز به مدت یک ساعت و 30 دقیقه در تماشاخانه خصوصی کنش معاصر به روی صحنه می‌رود.

کنش معاصر
این اثر نمایشی پیش از این در سال 1392 در فرهنگسرای نیاوران و نیز شهر های شیراز، گرگان، رشت، بابل و چالوس توسط گروه تئاتر اتود اجرا شده است.

«دختر یانکی» اثری کمدی، روایتگر دو روزنامه‌نگار چپ آمریکایی است که ماهنامه زیرزمینی فالوت را منتشر می‌کنند. با آمدن سوفی قهرمان شنای المپیک به همسایگی آنان نظم طبیعی زندگی هر کدام و انتشار ماهنامه بر هم میخورد.

گفتنی است؛ بهنام تشکر، بهرام تشکر و سارا رسول زاده بازیگران نمایش «دختر یانکی» هستند.
از طرفی بهنام تشکر در اجرای نخست این اثر موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر مرد تئاتر از نگاه کانون ملی منتقدان تئاتر ایران شد.

دیگر عوامل نمایش کمدی «دختر یانکی» عبارتند از:

مدیر تولید و مشاور تهیه: حسام امام، طراح لباس: آیدا یزدانی، طراح پوستر، بروشور و تیزر: نیما باقری، عکاس: نیکزاد تولایی، مشاور هنری :کیانوش اخباری، گروه کارگردانی: امیر تشکر و بنیامین بهادران و مجری طرح: موسسه فرهنگی هنری نقش معاصر فردا.

«دختر یانکی» از 4 تا 30 شهریور ماه ساعت 20:30 در تماشاخانه کنش معاصر میزبان هنرمندان و هنر دوستان خواهد بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?