«دراکولا»‌ی عطاران در حوزه هنری به نمایش درمی‌آید

«دراکولا»‌ی عطاران در حوزه هنری به نمایش درمی‌آیدReviewed by آزیتا لاجوردی on May 10Rating:

هنردستان: جدیدترین ساخته رضا عطاران پس از دریافت پروانه نمایش برای مدیران حوزه هنری به نمایش درمی‌آید.

526659_748

به گزارش هنردستان به نقل از فارس، فیلم سینمایی «دراکولا» پس از دریافت پروانه نمایش و اکران قطعی آن برای عید فطر در هفته جاری توسط پخش کننده فیلم به حوزه هنری ارایه خواهد شد. بنابر پیگیری های خبرنگار سینمایی فارس، فیلم جدید عطاران اگر بتواند نظر مدیران تصمیم گیرنده حوزه هنری برای نمایش در سالن های سینمای این نهاد جلب کند، فیلم در سالن های حوزه هنری به نمایش درمی آید.

مسئولان حوزه هنری چند سالی‌ است که از قدرت اختیاری که در قانون به سالن داران سینما  احراز شده بهره می برد و تشخیص می‌دهد برخی فیلم‌ها برای نمایش در سالن‌های سینمای حوزه هنری مناسب نیست. البته در برخی از موارد شاهد سودجویی و منفعت طلبی در انتخاب فیلم ها هم بودیم اما در بسیاری از موارد نیز با انتخاب درست آثاری در سالن های حوزه هنری به نمایش درآمده که در جهت اهداف پدید آمدن حوزه هنری شکل گرفته است.

حال باید دید حوزه هنری تازه ترین اثر عطاران را واجد شرایط برای اکران در سینماهای متعلق به این نهاد می داند یا خیر.

 بنابراین گزارش، در سال گذشته «قصه‌ها» به کارگردانی رخشان بنی‌اعتماد و «از رئیس جمهور پاداش نگیرید» به دلیل محتوای آثار نتوانستند سالن های حوزه هنری را در اختیار داشته باشند. این در شرایطی است که  «نهنگ عنبر» ساخته سامان مقدم پس از دو هفته امکان استفاده از سالن های حوزه هنری را یافت.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?