در گالری مس نگار
درخت درون با تندیس های مفتولی به بار می نشیند

درخت درون با تندیس های مفتولی به بار می نشیندReviewed by آزیتا لاجوردی on Sep 14Rating:

هنردستان: نمایشگاهی شامل تندیس‌های مفتولی سید رسول شبیری برپا می‌شود.

به گزارش هنردستان، گالری «مس‌نگار» با تعهد همیشگی خود برای معرفی گونه‌های مختلف هنرهای صناعی ایران، این‌بار نمایشگاه متفاوتی را با عنوان «درخت درون» تدارک دیده است.
تندیس‌های مفتولی این هنرمند نگاه نوینی به این شاخه از هنر هستند که امروز با نام وایرآرت (wire art) شناخته می‌شود. شبیری که به خوبی توانسته است یکی از هنرهای صناعی شناخته در جهان را با رویکرد مفهومی نوین درآمیزد، در تمام آثارش روح و ظرافتی را دمیده که در هنرمندان چنین رشته‌هایی، بدیع و نادر است.
تندیس‌های رسول شبیری به سیاق هنرمندان نوآور و متعهد جهان، زبان ابراز دغدغه‌های شخصی و اجتماعی او هستند. مفتول‌های درهم تنیده آثارش که اجراهای بسیار ظریف و دقیقی دارند، از مفاهیم اجتماعی و انسانی سرشارند و داستان‌هایی را روایت می‌کنند که هریک به نوعی گره‌های شخصی و اجتماعی ما هستند. تندیس‌هایی که سخت می‌شود باور کرد هر کدام داستان خودشان را دارند و مفاهیمی مانند تنهایی، بیگانگی، خود شیفتگی، اراده، اتحاد، خودباوری، ایستادگی و بالندگی را حکایت می‌کنند.
نمایشگاه «درخت درون» روز جمعه، 27 شهریورماه، ساعت 16:30 در گالری «مس‌نگار» به نشانی خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، کوچه حکیم اعظم، مجتمع پارک پرنس، واحد تجاری شماره 5 افتتاح می‌شود و پنج روز ادامه خواهد داشت.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

3 × دو =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?