درخواست ۸۰۰ میلیونی «خندوانه» برای حضور اهالی قلم در ایام نمایشگاه کتاب

درخواست ۸۰۰ میلیونی «خندوانه» برای حضور اهالی قلم در ایام نمایشگاه کتابReviewed by آزیتا لاجوردی on May 29Rating:

هنردستان: مشاور معاونت فرهنگی ارشاد درباره درخواست ۸۰۰ میلیونی خنداونه برای حضور اهالی قلم در این برنامه گفت: آنها این مطلب را عنوان کردند، ولی ما موافقت نکرده‌ایم و در حال رایزنی برای کاهش این مبلغ هستیم

به گزارش هنردستان به نقل از فارس نیکنام حسین‌پور مشاور منابع و امور انسانی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیرامون حضور ناشران در برنامه «خندوانه» که همزمان با نمایشگاه کتاب پیرامون این موضوع پخش شد، اظهار کرد : ما در کارگروه جمعیت نمایشگاه مصوباتی داشتیم تا بنا بر آن از ظرفیت‌های موجود برای حضور مردم در نمایشگاه کتاب استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه استفاده از ظرفیت برنامه خندوانه برای این بود که گمانه‌زنی‌هایی برای ریزش جمعیت استقبال کننده از نمایشگاه کتاب مطرح می‌شد، ابراز داشت: در کارگروه این موضوع و استفاده از ظرفیت این برنامه به دلیل جابه‌جایی محل برگزاری نمایشگاه کتاب مطرح شد.

خندوانه

حسین‌پور در ادامه به برگزاری جلساتی با صدا و سیما تصریح کرد: جلساتی برگزار شد و به جمع‌بندی رسیدیم اما برنامه ناقص اجرا شد چرا که قرار بود هم پیش از آغاز نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و هم در میانه برگزاری آن برنامه‌ای پخش شود که این موضوع ناقص اجرایی شد. هرچند این موضوع از جانب هر دو طرف بود و دلیل آن مسائل اداری بود که به عقب افتاد.

مشاور منابع و امور انسانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به اینکه شنیده شده ارشاد برای حضور در این برنامه طلب ۸۰۰ میلیون داشته درست است یا نه آن را تکذیب کرد و این درخواست را مربوط به طرف مقابل دانست و گفت: در حال بحث هستیم. آنها این مطلب را عنوان کردند، ولی ما موافقت نکرده‌ایم در حال رایزنی برای این مبلغ هستیم. تا در حد ظرفیت‌های استفاده شده پرداخت صورت گیرد.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که مدنظر ارشاد چه رقمی است و آیا این مبلغ را پرداخت خواهید کرد، گفت: هنوز برای عدد به جمع بندی نرسیده‌ایم در حال رایزنی هستیم.

یادآور می‌شود در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب (۲۱ اردیبهشت ماه) جمعی از اهل قلم، ناشران و کتابفروشان در برنامه خندوانه با مهمان ویژه «فاضل نظری» حضور یافتند.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?