تا 14 اردیبهشت؛
دریافت بن کارت دانشجویی تمدید شد

دریافت بن کارت دانشجویی تمدید شدReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 30Rating:

هنردستان: مشاور منابع و امورانسانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تمدید دریافت کارت بن فیزیکی خرید کتاب دانشجویی تا 14 اردیبهشت ماه خبر داد.

4457010_898

به گزارش هنردستان به نقل از ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، نیکنام حسین پور مشاور منابع و امورانسانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به هماهنگی های صورت گرفته با بانک شهر جهت تمدید دریافت بن کارت فیزیکی دانشجویان گفت: دانشجویان و طلاب تا تاریخ 14 اردیبهشت ماه فرصت دارند تا بن کارت های فیزیکی خود را دریافت کنند.

وی افزود: این آخرین فرصت دانشجویان برای دریافت بن کارت هاست و این تاریخ دیگر تمدید نخواهد شد.

حسین پور با تاکید بر عدم خرید و فروش بن کارت های خرید کتاب عنوان کرد: با تشکیل کارگروه نظارت مالی در بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران، تمامی تراکنش ها در ایام نمایشگاه کنترل می شود. همچنین مشاهده هرگونه خرید و فروش  بن کتاب دانشجویی از طریق دانشگاه ها و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قابلیت پیگرد قانونی دارد.

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای برای خواندن دیر است…» از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?