در برنامه «زندگیمون قصه نبود» یک آرزو برآورده نمی شود

در برنامه «زندگیمون قصه نبود» یک آرزو برآورده نمی شودReviewed by Khademi on Sep 10Rating:

هنردستان: آرزوی خانه دار شدن یکی از شرکت کنندگان برنامه «زندگیمون قصه نبود» در شبکه آموزش سیما برآورده شد.

به گزارش هنردستان؛ آرزوی یکی از شرکت کنندگان برنامه «زندگیمون قصه نبود» خانه دار شدن بود که طی مراسمی با حضور حسین ساری مدیر شبکه آموزش سیما، علیرضا سپهرین تهیه کننده و دست اندرکاران برنامه «زندگیمون قصه نبود» کلید منزلی مسکونی در استان تهران به وی اهدا شد.

برآورده شدن یک آرزو

خانواده ۶ نفره زکی پور از خرم آباد لرستان به علت بیماری کودکان شان (سرطان، قطع عضو بر اثر تصادف، نابینایی یک چشم دختر به صورت مادرزادی) دائم به تهران سفر می کردند، یکی از آرزوهای شان خانه دار شدن بود تا ناچار نباشند در رفت و آمد باشند.

تهیه کننده و تیم دست اندکار برنامه «زندگیمون قصه نبود» وقتی متوجه می شوند خیِری که بنا بود در این کار خیر سهیم باشد بنا به دلایلی نتوانست به وعده خود عمل کند، طبق قولی که به این خانواده داده شده بود منزلی مسکونی در استان تهران خریداری و سند آن به را نام خانواده زکی پور ثبت کردند تا آرزویی از آرزوهای برنامه «زندگیمون قصه نبود» برآورده شود.

حسین ساری در این مراسم خاطرنشان کرد: برنامه «زندگیمون قصه نبود» از برنامه های خوب شبکه آموزش بود که مورد استقبال مخاطبان نیز قرار گرفت. امیدوارم تمامی فرزندان این خانواده سلامتی خود را به دست آورند و با توجه به استقرار در محل سکونت تهران و نزدیک شدن به مراکز درمانی پیگیر درمان این کودکان معصوم باشند.

ساری با تشکر از دست اندرکاران این برنامه اظهار امیدواری کرد: تلاش تمامی کسانی که در حدود تخفیف مشکلات این خانواده بوده اند، ماجور عندالله باشند.

برنامه «زندگیمون قصه نبود» به کارگردانی مشترک بهروز داوودی و میثم لطفعلی ساخته شده بود که جمعه ها و شنبه ها ساعت ۲۲ از شبکه آموزش روی آنتن می رفت.

سوژه برنامه «زندگیمون قصه نبود» به تهیه کنندگی علیرضا سپهرین برآورده کردن آرزوهای مردم عادی بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?