«در مسیر باران» پروانه نمایش گرفت/ مذاکره با حوزه هنری

«در مسیر باران» پروانه نمایش گرفت/ مذاکره با حوزه هنریReviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 29Rating:

هنردستان: انیمیشن «در مسیر باران» به کارگردانی حامد کاتبی مجوز نمایش دریافت و مهرماه زمان مناسب برای اکران فیلم است.

به گزارش هنردستان به نقل ازفارس؛ حامد کاتبی کارگردان فیلم انیمیشن «در مسیر باران» درباره امکان نمایش فیلم پس از اقبال خوب مخاطبین از انمیشن «شاهزاده روم» گفت: فیلم پروانه نمایش دریافت کرده و برای پخش با حوزه هنری وارد مذاکره شدیم که امیدوارم با مساعدت دوستان زمان مناسبی اکران شود تا به خوبی دیده شود.

در مسیر باران

وی درباره زمان مناسب اکران فیلم گفت: با توجه به  جمعیت هدف فیلم که بیشتر گروه سنی نوجوان و خانواده است مهرماه زمان بازگشایی مدارس بهترین زمان برای اکران فیلم خواهد بود.

کاتبی درباره تبلیغات فیلم گفت: برای کارهای انیمیشن تبلیغات محیطی بسیار موثر است به همین دلیل از ماه آینده موارد لازم برای تبلیغات را فراهم  می کنیم تا با مساعدت نهادها و ارگان های ذیربط بتوانیم تبلیغات مناسبی برای فیلم داشته باشیم.

وی درپاسخ به این سوال که فیلم در بازارهای جهانی ارایه نشده است گفت: فیلم به دلیل موضوعیت خاصی که دنبال می کند باید در کشورهای اسلامی ارایه شود که هنوز فستیوال و بازار مناسبی برای فیلم ندیدیم.

بنابراین گزارش، قصه اصلی این انیمیشن 90 دقیقه ای یک قصه تاریخی دینی است. این فیلم به زندگی فردی در بغداد می پردازد که در زمان خشکسالی این شهر با دوستش که تاجر است تصمیمی می گیرد که قصه در نقاطی مربوط به حضرت امام رضا (ع) می شود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?