رئیس هیات مدیره "موسسه هنرمندان پیشکسوت":
دلیل پلمپ ضعف اداری شهرداری بود/ مجوز تعمیرات داخلی داشتیم

دلیل پلمپ ضعف اداری شهرداری بود/ مجوز تعمیرات داخلی داشتیمReviewed by مصطفی زبرجد on Oct 16Rating:

هنردستان: رئیس هیات مدیره “موسسه هنرمندان پیشکسوت”گفت: این موسسه اقدام به تعمیرات داخلی و رنگ آمیزی با هماهنگی شهرداری کرد و این با ساخت و ساز متفاوت است اما این نهاد به دلیل ضعف  بخش اداری و تصور اینکه ساخت و ساز انجام شده موسسه را پلمپ نمود.

هنردستان: دکتر محمود عزیزی رئیس هیات مدیره “موسسه هنرمندان پیشکسوت” درباره پلمپ این موسسه و رفع مجدد آن در ظهر امروز گفت: “موسسه هنرمندان پیشکسوت” ساختمان قدیمی است که برای استفاده بهتر در خدمت هنرمندان اقدام به تعمیرات داخلی و رنگ آمیزی بنای داخلی آن شد.

139403201325027115464574

وی افزود: این اقدام با هماهنگی و نامه نگاری هایی که در گذشته با شهرداری انجام شده صورت پذیرفته بود و با توجه به این که ساخت و ساز نیاز به کسب مجوز از شهرداری دارد این نهاد به دلیل ضعف  بخش اداری و تصور اینکه ساخت و ساز انجام شده موسسه را پلمپ نمود در حالی که موسسه اقدام به تعمیرات داخلی و رنگ آمیزی با هماهنگی شهرداری کرد و این با ساخت و ساز متفاوت است.

عزیزی در ادامه درباره رفع پلمپ توسط شهرداری اظهار کرد: بعد از اقدام ماموران این نهاد از نامه نگاری های گذشته به مسئولان شهرداری اطلاع دادیم و آنها پس از بررسی در ظهر امروز اقدام به رفع پلمپ “موسسه هنرمندان پیشکسوت” کردند.

رئیس هیات مدیره “موسسه هنرمندان پیشکسوت” درباره این اتفاق به شفاف سازی پرداخت و عنوان کرد: در این اتفاق هیچ گونه مسئله سیاسی وجود نداشته است و واقعیت ماجرا ضعف در بخش اداری شهرداری بوده که با وجود مکاتبات از قبل انجام شده در خصوص تعمیرات داخلی موسسه شهرداری اقدام به وظیفه قانونی خود در قبال ساخت و سازهای بدون مجوز کرده است.

محمود عزیزی در پایان گفت: امیدواریم روزی برسد که شهرداری در قبال موسسات و مراکزی که در خدمت فرهنگ و آموزش فعالیت می کنند و وظیفه خود را به درستی انجام داده اند وظیفه خود را به درستی انجام دهد تا شاهد اتفاقاتی از این دست در قبال فرهنگ و هنرمندان کشور نباشیم.

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?