به کارگردانی کیانوش دالوند؛
دوبله «ناسور» به پایان رسید

دوبله «ناسور» به پایان رسیدReviewed by آزیتا لاجوردی on Jan 5Rating:

هنردستان: دوبله انیمیشن سینمایی «ناسور» با موضوع حماسه عاشورا به کارگردانی کیانوش دالوند و با مدیریت دوبلاژ حمیدرضا آشتیانی‌پور به پایان رسید.

فیلم+سینمایی+ناسور

به گزارش هنردستان دوبله انیمیشن سینمایی «ناسور» با مدیریت دوبلاژ حمیدرضا آشتیانی‌پور به پایان رسید و این دوبلور خوش سابقه سینما و تلویزیون دوبله کاراکترهایی چون حضرت ابوالفضل (ع)، مسلم ابن عقیل و عروة بن قیس را انجام داده است.

بهرام زند دوبلور نقش امام حسین (ع)، سعید مظفری دوبلور نقش قیس، بیژن علیمحمدی دوبلور نقش عبیدالله، علی همت مومیوند دوبلور نقش اخنس، ژرژ پطروسی دوبلور نقش زهیر، ناصر نظامی دوبلور نقش حر، حسین عرفانی دوبلور نقش عمر سعد، حسین خدادادبیگی دوبلور نقش شمر، حسن کاخی دوبلور نقش ابن حجاج و شهراد بانکی دوبلور نقش نافع و ابن معقل از جمله دوبلورهایی هستند که صداپیشگی کاراکترهای اصلی انیمیشن سینمایی «ناسور» را به عهده داشته‌اند.

همچنین هادی جلیلی باله، علیرضا شایگان و امیر فرمان نیا از جمله دوبلورهایی هستند که صداپیشگی نقش‌های فرعی چون عموزاده، سرباز، پیک و بریر را به عهده داشته‌اند.

فیلم انیمیشن «ناسور» روایتی از حماسه عاشورا با محوریت انتخاب است که به صورت مشترک توسط محمد حسین قاسمی و داریوش دالوند تهیه و تولید شده و برای حضور در بخش انیمیشن سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، تحویل دبیرخانه جشنواره شده است.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شش + 11 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?