فریبا توکلی خبر داد؛
«دوردست‌ها» به شمال رسید

«دوردست‌ها» به شمال رسیدReviewed by آزیتا لاجوردی on Jan 4Rating:
هنردستان: تصویربرداری مجموعه «دوردست‌ها» در تهران به پایان رسید و گروه برای ادامه کار عازم شمال می‌شوند.
1932127
به گزارش هنردستان فریبا توکلی تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «دوردست‌ها» در خصوص مراحل پیشرفت این کار گفت: تصویربرداری تهران امروز دوشنبه 14 دی، به اتمام می‌رسد. بعد از آن برای ادامه تصویربرداری عازم شمال هستیم. کار تصویربرداری در شمال نیز در حدود 14 تا  18 روز طول می‌کشد.
وی ادامه داد: تصویربرداری شمال مربوط به سکانس‌هایی است که در ارتباط با اتفاقات کارخانه است. در واقع جغرافیای محل‌های تصویربرداری در کار مشخص نخواهند بود. تصاویر مربوط به شمال از ابتدا تا انتهای کار وجود خواهند داشت.
توکلی تصریح کرد: زمان پخش «دوردست‌ها» هنوز مشخص نیست. تا زمانی که کار ساخته نشده، تدوین آن کامل نشده و به طور کامل به صورت شسته و رفته آماده نشود، نمی‌توان آن را به پخش رساند. برای ساخت کار جدید با عوامل جدید نیاز به زمان است. من ترجیح می‌دهم کار با سر و سامان به روی آنتن برود.
تهیه‌کننده «دوردست‌ها» اظهار داشت: ما در این کار سعی کرده‌ایم به بیننده‌های خود احترام بگذاریم. مخاطبان باید باهوش در نظر گرفته شوند. من به عنوان یک بیننده به کار نگاه کرده‌ام و خودم را جای آن‌ها تصور کرده‌ام.
توکلی مهمترین پیام «دوردست‌ها» را اینگونه بیان کرد و گفت: این مجموعه درصدد است تا به مخاطب خود بگوید که زندگی جای ناامیدی نیست. با توکل بر خدای بزرگ جایی برای غصه خوردن وجود ندارد. با تماشای این کار حس امیدواری القا می‌شود. البته فراز و نشیب‌های عاطفی در کار وجود دارد. اما به طور کل هنگامی که بیننده سریال را تماشا می‌کند، به این نتیجه می‌رسد که زمین جای خوبی برای زندگی است.
فریبا توکلی خاطرنشان کرد: در همین راستا تأکید آقایان سرافراز و سیفی‌آزاد نیز برای اهمیت و محوریت نمایش خانواده سالم بود. در واقع به تصویر کشیدن خانواده سالمی که هر چند دچار بحران شده باشند؛ اما از آن سربلند بیرون خواهند آمد. ما سعی کرده‌ایم در این کار این محورها را رعایت کنیم.
گفتنی است که تعدادی از بازیگران شمال نیز به کار اضافه خواهند شد. اما بازیگرانی که در شمال جلوی دوربین خواهند رفت عبارتند از: دانیال حکیمی، هومن برق‌نورد، فاطمه گودرزی، کورش سلیمانی، فرشته سرابندی، مریم خدارحمی، سیامک اطلسی، شهروز ابراهیمی، محمد عمرانی، بهرام ابراهیمی، رحمان باقریان، سید محسن نبوی و محمدرضا قربانی.
۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

هفده + شش =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?