دومین دوره جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران برگزار می شود

دومین دوره جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران برگزار می شودReviewed by Khademi on Jul 16Rating:

هنردستان: دومین دوره جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران با شعار «ایرانی می‌تواند» برگزار می‌شود.

به گزارش هنردستان؛ دومین جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران با شعار «ایرانی می‌تواند» با هدف معرفی نماد ملی ایرانیان در سطح کشور و عرصه بین المللی با استفاده از زبان هنر، تعامل برج میلاد با هنرمندان، ثبت جلوه‌های ویژه از معماری نوین نماد ملی، در شهریور ماه امسال برگزار خواهد شد.

جشنواره عکس

علیرضا شریفی مدیرعامل برج میلاد تهران، حامد رهنما را به عنوان دبیر دومین دوره جشنواره عکس برج میلاد تهران معرفی کرد.

علیرضا شریفی در حکم خود خطاب به رهنما آورده است: عکاسی، هنر و پدیده‌ای است که می‌آموزد، اطلاع رسانی می‌کند و به ثبت خاطرات می‌پردازد و به بخش جدایی ناپذیری از زندگی انسان امروزی در آمده است. بی‌شک این هنر در دوران عصر ارتباطات به زبان بین المللی تبدیل شده است برای انتقال مفاهیم.

از این‌رو، با عنایت به تخصص، تجربه و سوابق ارزشمندتان در حوزه برگزاری جشنواره‌های هنری، شما را به عنوان «دبیر دومین دوره جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران، منصوب می‌نمایم.

امید که با اتکا به تجربیاتتان در بهره‌گیری از توان و تخصص هنرمندان موفق باشید و از این رهگذر، شاهد برگزاری ثمربخش این رویداد بزرگ هنری باشیم.

حامد رهنما در حال حاضر به عنوان مدیر فرهنگی و ارتباطات برج میلاد تهران است و پیش از این نیز سابقه دبیری جشنواره فیلم‌های صد ثانیه‌ای، جشنواره فیلم «گزارش یک نگرانی» و همچنین معاون فرهنگسرای رسانه را در کارنامه کاری خود داشته است.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد تهران، جزییات نحوه برگزاری و اعلام فراخوان و نحوه شرکت در جشنواره بزودی در نشستی خبری اعلام خواهد شد.

 

منبع: ایلنا

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?