نمایش آثار هنرمندان دزفولی در نمایشگاه هنرهای تجسمی کره جنوبی
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول گفت: آثار چهار هنرمند دزفولی در نمایشگاه بین المللی هنرهای تجسمی در شهر سئول کره جنوبی به نمایش درآمد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول گفت: آثار چهار هنرمند دزفولی در نمایشگاه بین المللی هنرهای تجسمی در شهر سئول کره جنوبی به نمایش درآمد.Reviewed by لیلا فتح الله پور on Nov 15Rating:

به گزارش هنردستان: نادر سعادتی فرد روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: آثار هنری عبدالرضا رابطی، حمید نورآبادی، محمد منوچهری و امید فرخی در نمایشگاهی از آثار هنرمندان کشورهای مختلف در آکادهی ملی هنر کره جنوبی در شهر سئول به نمایش درآمد.
وی گفت: این نمایشگاه با موضوع طرحی برای محیط زیست با هنر از امروز به مدت یک هفته در سئول دایر است.
سعادتی اظهارکرد: آثار این هنرمندان یک ماه پیش نیز در موزه های «چونگ ونگ» و «هیچ جیوه گانگ» در شهرهای بوسان و گئوجه کره جنوبی به نمایش درآمده بود.
عبدالرضا رابطی یکی از هنرمندان دزفولی گفت: در این نمایشگاه 400 اثر هنرهای تجسمی از جمله عکاسی، نقاشی و گرافیک از هنرمندان 27 کشور عرضه شده است.
وی افزود: اثر بنده در این نمایشگاه نقاشی، اثر حمید نورآبادی نقاشی، اثر امید فرخی دیجیتال آرت و اثر محمد منوچهری که در این نمایشگاه به نمایش درآمده نیز عکس است که با مضامین طرحی برای محیط زیست با هنر تهیه شده است.
تاکنون آثار هنرمندان دزفولی در نمایشگاه متعدد بین المللی به نمایش درآمده است.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?