بازگشت بازیگران از شبکه جم
رابعه اسکویی و هرمز سیرتی از مراجع مرتبط درخواست بازگشت به کشور را کرده‌اند

رابعه اسکویی و هرمز سیرتی از مراجع مرتبط درخواست بازگشت به کشور را کرده‌اندReviewed by لیلا فتح الله پور on Oct 19Rating:
رابعه اسکویی و هرمز سیرتی دو تن از بازیگران ایرانی که به شبکه جم پیوسته بودند، از مراجع مرتبط درخواست بازگشت به کشور را کرده‌اند.

هنردستان : ظاهرا رابعه اسکویی که مدتی پیش به پیشنهاد شبکه جم به این شبکه پیوسته بود، رسما از مراجع ذی ربط درخواست بازگشت به ایران را کرده است.

اسکویی در این مدت به نسبت سایرین حضور چندان فعالی در شبکه های جم نداشت. با این حال در یکی دو کار از تولیدات این شبکه حضور پیدا کرده بود.

همچنین هرمز سیرتی دیگر بازیگر ایرانی که به این شبکه پیوسته بود و مدتی مشغول فعالیت بود، به ایران بازگشت و شنیده شده در دادگاه انقلاب اسلامی حاضر شد تا مجوزهای لازم برای نقش آفرینی در آثار تلویزیونی و سینمایی داخلی را دریافت کند.

پس از آنکه مدیریت شبکه جم طی نامه‌ای اعلام کرد که از این پس بازیگران و عوامل ایرانی این شبکه به صورت پروژه‌ای دستمزد دریافت می‌کنند، موج بازگشت بازیگرانی که به این شبکه پیوسته‌ بودند در حال شدت گرفتن است.

دو روز پیش حجت‌الله ایوبی، رئیس سازمان سینمایی از تلاش برای باز نگهداشتن مسیر بازگشت سینماگرانی سخن به میان آورد که جذب برخی شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان شده‌اند، اما اکنون از راهی که رفته‌اند پشیمانند و در پی بازگشت به ایران هستند.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?