راهیابی «صلح سرخ» به جشنواره «سینه فست» آمریکا

راهیابی «صلح سرخ» به جشنواره «سینه فست» آمریکاReviewed by Khademi on Sep 14Rating:

هنردستان: «صلح سرخ» به کارگردانی رحیم طوفان به بخش مسابقه جشنواره «سینه فست» آمریکا راه یافت.

به گزارش هنردستان؛ فیلم کوتاه «صلح سرخ» به بخش مسابقه فستیوال بین المللی «سینه فست» آمریکای مرکزی با عنوان بخش رقابتی «بهترین بهترین ‌ها» راه یافت.

صلح سرخ

پیشتر فیلم کوتاه «صلح سرخ» به کارگردانی رحیم طوفان نشان جهانی مجسمه طلایی بهترین فیلم فستیوال «جاکارتا» را از آن خود کرده بود ‌که البته ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۶ مراسم اهدای جوایز برگزار می شود.

در فستیوال «سینه فست» از  ۳۱۸ فیلم رسیده به دبیرخانه پس از ‌ارزیابی و داوری، «صلح سرخ» جزو چند فیلم بخش مسابقه انتخاب شده است که در ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۶ در ایالت میامی به ‌نمایش عمومی گذاشته می شود. فرق این فستیوال با دیگر فستیوال ها این است که در یک روز توسط آرای مردمی بهترین فیلم ‌انتخاب می شود. ‌

«صلح سرخ» با هزینه شخصی ‌بیش از ۷۰ میلیون تومان با مضمون پناهندگان سوری (مرز ترکیه و سوریه) توسط تهیه کنندگانی ‌مشترک چون میترا وطن خواه، مهدی رفیع و فرهاد عبدی زاده تولید شده است.

در خلاصه داستان این فیلم کوتاه آمده است: پناهندگان جنگی سوریه از موقعیتی امن (بخاطر عاشقی دختر کرد سوری با سرباز نگهبان مرز ترکیه) موفق به فرار از سیم های خاردار می شوند، دختر به فرار پناهندگان و واقعیاتی تلخ از سوی خانواده اش پی می‌برد و در دو راهی عاشقی و خیانت می ماند…

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?