در فیلم جدید کارگردان «شلاق»؛
«رایان گاسلینگ» با «آرمسترانگ» مقابل دوربین می‌رود

«رایان گاسلینگ» با «آرمسترانگ» مقابل دوربین می‌رودReviewed by آزیتا لاجوردی on Nov 27Rating:

هنردستان: دمین چازل بعد از آن همه هیاهو برای فیلم «شلاق» خود، لحظه ای استراحت را بر خود روا نمی دارد. او مشغول ویرایش نمایشنامه درام «سرزمین لالا» است ضمن اینکه یک چشم هم به پروژه ی آتی خود دارد که ممکن است بتواند بالاخره ستاره ی خود را انتخاب کند. یک شانس وجود دارد! و آن هم حضور رایان گاسلینگ در نقش «نیل آرمسترانگ» است.

1916920

به گزارش هنردستان به نقل از مووی نیوز، این زندگینامه، که “جاش سینگر” به عنوان دستیار نویسنده نقش بسیار برجسته ای را در آن ایفا کرده است، بر اساس کتاب “مرد اول” نوشته “جیمز هنسون” و درباره زندگی اولین مردی است که در سطح ماه راه رفت.

داستان این کتاب سرگذشت زمانی است که او خلبان یک بمب افکن در یک پرواز آزمایشی بود و باید هواپیما را در محدوده مرز هدایت می کرد. نیل آرمسترانگ در سال 1960 به عنوان کارآموز در ناسا مشغول به کار شد و خیلی زود مدارج و مراتب را طی کرد تا اینکه در سال 1969 به عنوان فرمانده  “آپولو11” به ماموریتی به ماه اعزام شد.

چازل در سال گذشته شروع به فراهم کردن مقدماتی کرد ولی با توجه به زمان، هنوز برای بحث با گاسلینگ زود بود، به خصوص درباره فیلمنامه ای که هنوز در دست ویرایش و توسعه است. با این حال، باتوجه به اینکه گاسلینگ یکی از نقش های برجسته را در “سرزمین لالا” به عهده دارد، چازل فرصت زیادی برای بحث در‌این‌باره با وی داشته است و آن ها اکنون یک ارتباط کارگردان/ بازیگری خوب را برقرار کرده اند.

اگر همه چیز آنطور که انتظار می رود پیش رود، فیلمنامه “مرد اول” بالاخره روی سکوی پرتاب خواهد رفت، که ایده اش بیشتر از یک دهه است که منتظر به تصویر کشیده شدن مانده است.

“سرزمین لالا” باهنرنمایی “اما استون” و “جی.کی سیمورس” در 15 جولای سال آینده بیرون خواهد آمد.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

یازده + سه =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?