آخرین آمار اکران سینماها؛
«رسوایی 2» 97 میلیونی شد/ «ابد و یک روز» به مرز 7 میلیارد رسید

«رسوایی 2» 97 میلیونی شد/ «ابد و یک روز» به مرز 7 میلیارد رسیدReviewed by آزیتا لاجوردی on May 7Rating:

هنردستان: در میان آثاری که به فیلم های اکران دوم نوروز اضافه شدند تنها فیلم «رسوایی 2» توانست نظر مخاطبان را جلب کند.

4486087_699

به گزارش هنردستان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ چهار فیلم سینمایی «رسوایی2»، «مرگ ماهی»، «دلبری» و «یک دزدی عاشقانه» به اکران سینماها اضافه شدند. در این میان فیلم سینمایی «رسوایی2» همانطور که انتظار می رفت در اکران موفق عمل کرد.

فیلم سینمایی «رسوایی2» در دو شب گذشته (چهارشنبه و پنج شنبه) با توجه به فشردگی اکران به فروش 97 میلیون تومانی در تهران دست یافت و «یک دزدی عاشقانه» به فروش 35 میلیون تومان در تهران رسید.

فیلم سینمایی «بادیگارد» به فروش 6میلیارد و 600 میلیون تومان و «ابد و یک روز » مرز 7 میلیارد تومان را گذراند.

فروش فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» در کورش ادامه دارد و هم اینک با فروش 14 میلیارد و 300میلیون تومان روبرو شده است. این فیلم در شهرستان 50 سالن سینما در اختیار دارد.

«مرگ ماهی» ظرف دو شب گذشته به فروش 35 میلیون تومان رسید و فیلم سینمایی «کفش هایم کو» نیز به فروش 660 میلیون تومان دست یافت.

فروش «اژدها وارد می شود» در تهران به فروش 335 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 15 میلیونی نایل شده است. این فیلم هم اینک در تعدادی از سینماهای شهرستان به نمایش درآمده و در تهران 9 روز نمایش داشته است که به فروش کل 350 میلیون تومان رسید.

فروش فیلم «پنجاه کیلو آلبالو» در تهران با 6 میلیارد و 199میلیون تومان و در  شهرستان با فروش 4 میلیارد و 150 میلیون تومان روبرو شد این در حالی است که فیلم وارد هفته هشتم شده است. این فیلم در کل با فروش 10 میلیارد و 349 میلیون تومان روبرو شده است.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?