از چهارشنبه 9 دی در حوزه هنری؛
«رسول آفتاب» با عنوان «من یک انقلابی‌ام» برگزار می‌شود

«رسول آفتاب» با عنوان «من یک انقلابی‌ام» برگزار می‌شودReviewed by آزیتا لاجوردی on Dec 28Rating:
هنردستان: جشنواره‌ مردمی «رسول آفتاب» با عنوان «من یک انقلابی‌ام» در آستانه برگزاری است.
3952926_925
به گزارش هنردستان مهدی خدادادی یکی از مسئولین جشنواره مردمی «رسول آفتاب» در خصوص این جشنواره گفت: جشنواره «رسول آفتاب» در قالب داستان، شعر، عکس، کاریکاتور و خاطره از چهارشنبه 9 دی در حوزه هنری آغاز می‌شود.
وی افزود: این پنجمین دوره‌ای است که چنین جشنواره‌ای را برگزار می‌کنیم و در هر دوره آثار برگزیده را در کتابی منتشر می‌کردیم. کتاب‌هایی چون «دختران فیروزه‌ای»، «رجال سیاسی» در قالب کاریکاتور و … . این دوره هم از مجموعه‌ای با عنوان «حرف‌های در گوشی» رونمایی می‌کنیم.
خدادادی اضافه کرد: این دوره به خاطر اطلاع‌رسانی گسترده‌تر، توانستیم بهتر از قبل خبر فراخوان این جشنواره را منتشر کنیم. به همین جهت حدود 70 درصد از شرکت‌کنندگان ما از شهرستان‌ها بودند و آثار خوبی را هم ارائه داده‌اند که این یکی از اتفاقات مثبت جشنواره امسال بود.
این مسئول اظهار داشت: در این دوره از جشنواره «رسول آفتاب» که با عنوان من انقلابی‌ام برگزار می‌شود، از برگزیدگان و شخصیت‌های سال هر یک از حوزه‌های موجود تقدیر شده و جوایزی اعطا می‌شود که در این راستا از علیرضا قزوه در بخش شعر، احمد شاکری در بخش داستان، مازیار بیژنی در قسمت کاریکاتور، حسین عبادپور برای بخش عکس و غلامعلی نسایی در بخش خاطره تقدیر می‌شود.
وی افزود: موضوع اصلی عکس‌ها پیاده‌روی اربعین برمی‌گردد و تا الان حدود 200 اثر در قالب عکس دریافت کرده‌ایم.
وی در خصوص حامی این جشنواره اذعان کرد: جشنواره «رسول آفتاب» مردمی است و اکثر هزینه‌هایش را از سازمان‌های مردم نهاد تامین می‌کند و متاسفانه ارشاد و سازمان‌های دولتی هیچ حمایتی در این زمینه از ما نکردند.
خدادادی در پایان خاطرنشان کرد: این جشنواره از چهارشنبه 9 دی در سالن سوره حوزه هنری با هدف بصیرت‌افزایی برپا خواهد شد.
۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

10 + 19 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?