«رندانه» روانه بازار موسیقی شد

«رندانه» روانه بازار موسیقی شدReviewed by Khademi on Sep 6Rating:
هنردستان: آلبوم موسیقی «رندانه» از تولیدات مركز موسیقی حوزه هنری، روانه بازار موسیقی شد.
به گزارش هنردستان؛  این آلبوم از تازه‎های تولید مركز موسیقی حوزه هنری است كه به‌تازگی در فروشگاه‌های محصولات فرهنگی و هنری معتبر سراسر كشور توزیع شده است.
رندانه
این اثر با آواز علی خدائی و تنظیم رضا پرویززاده شامل هشت قطعه تشكیل شده است. قطعات این آلبوم با شعرهایی از حافظ شیرازی و طالب آملی تولید شده است.

این آلبوم، اولین اثر بازسازی گروه بحر نور است كه در آن یك آواز بیات ترك از یونس دردشتی(1374-1288) خواننده توانایی كه امروزه كمتر به آوازهای وی توجه می شود بازسازی شده است.اعضای گروه این آلبوم موسیقی را علی خدائی (آواز)، بهروز همتی (تار)، رضا پرویززاده (كمانچه)، محمد میرزایی (نی)، مازیار جلالی (سنتور)، حسین حدت (عود)، علی همتی (بم‌تار)، حسین همتی (تنبك) تشكیل می‌دهند.

گفتنی است گروه «بحرِ نور» در زمستان 1393 تشكیل شد. از اهداف و برنامه های گروه بحر نور، بازسازی و ضبط آثار اساتید قدیم موسیقی دستگاهی است، به ویژه آثار اجرا نشده یا كمتر اجرا شده. مجموعه آثار بازسازی، با نام گروه «بحر نور» منتشر خواهد شد.

علاقه‌مندان برای تهیه آلبوم موسیقی «رندانه» به صورت نسخه اصلی می‌توانند به مراكز معتبر فروش محصولات فرهنگی و هنری سراسر كشور مراجعه نمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?