«رنگ و خیال» در گالری شکوه به نمایش در می آید

«رنگ و خیال» در گالری شکوه به نمایش در می آیدReviewed by Khademi on Jul 19Rating:

هنردستان: گالری شکوه عصر جمعه یکم مرداد ماه ۹۵، میزبان نمایشگاه نقاشی‌های «مرضیه ضیائیان» خواهد بود.

به گزارش  هنردستان؛ «رنگ و خیال» عنوان این نمایشگاه است که ضیائیان در آن تعداد ۲۵ اثر رنگ روغن و اکریلیک بر روی بوم را در ابعاد متفاوت از هم به تماشا می‌گذارد. تابلوهایی که هنرمند در این نمایشگاه ارائه خواهد کرد، نتیجه ۲۵ سال تلاش نقاشانه اوست.

رنگ و خیال

نقاشی‌های ضیائیان در این نمایشگاه را به چند دسته مختلف می‌توان تقسیم کرد: سلف پرتره و یا پرتره‌های افراد که در فضایی کاملا تخیلی به تصویر کشیده شده‌اند، تابلوهایی که بر اساس افکار و احساسات درونی هنرمند شکل گرفته و مخاطب می‌تواند برداشت خود را از آن داشته باشد و در آخر آبستره‌هایی که می‌توان تصاویر و ایماژ‌ها یی را در لابلای رنگ‌ها دنبال کرد.

مرضیه ضیاییان متولد ١٣٣۶ تهران است. او از سال ١٣۶١ هنر نقاشی را به طور جدی پیگیری و نزد اساتید بزرگی چون نامی پتگر، علی پتگر و سیف مهارت‌های نقاشی خود را تکمیل کرده است. او شرکت در پنج نمایشگاه گروهی و فروش آثار در کشور امارات متحده عربی را در کارنامه هنری خود دارد. نمایشگاه نقاشی «رنگ و خیال» اولین نمایشگاه انفرادی وی محسوب می‌شود.

نمایشگاه نقاشی‌های مرضیه ضیائیان تا تاریخ ۱۳ مرداد ۹۵ در گالری شکوه دایر خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند همه روزه (به جز پنجشنبه‌ها) ساعات ۱۷ تا ۲۱ از این آثار در گالرى شکوه واقع خیابان فرمانیه، بلواراندرزگو، خیابان امیر نوری، پلاک ۱۹ دیدن نمایند.

 

منبع: ایلنا

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?