دو خبر از نمایشگاه کتاب تهران؛
روادید 27 ناشر خارجی صادر شد/ استقرار 300 دستگاه تاکسی در شهرآفتاب

روادید 27 ناشر خارجی صادر شد/ استقرار 300 دستگاه تاکسی در شهرآفتابReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 12Rating:

هنردستان: به گفته‌ی علی فریدونی؛ روادید 27 ناشر خارجی صادر شده و روادید 10 ناشر دیگر نیز تا 25 فروردین صادر می‌شود.

022

به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا، علی فریدونی (عضو شورای نظارت و ارزشیابی و ناظر کمیته ناشران بین‌الملل) از صدور روادید ناشران بین الملل نمایشگاه 29 کتاب تهران از سوی وزارت خارجه خبر داد و گفت: در حال حاضر از مجموع 42 ویزای درخواستی ، روادید 27 ناشر از سوی وزارت خارجه صادر شده است.

علی فریدونی با بیان اینکه در حال حاضر 42 ناشر بین المللی برای حضور در نمایشگاه در خواست ویزا داشته اند، گفت: روادید 27 ناشر صادر شده است و روادید 10 ناشر دیگر تا 25 فروردین صادر می‌شود. همچنین مدارک 5 ناشر هم کامل نبود و در حال مکاتبه هستیم تا مشکل آن ها رفع شود.

وی در ادامه افزود: البته با توجه به تجربیات سال گذشته، تعداد روادید درخواستی افزایش خواهد یافت و احتمال دارد به 200 عدد هم برسد.

استقرار 300 دستگاه تاکسی ویژه نمایشگاه  کتاب تهران در شهرآفتاب

همچنین مدیرعامل مدیریت و نظارت بر سازمان تاکسیرانی از استقرار 300 دستگاه تاکسی ویژه بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شهرآفتاب خبر داد و گفت: این تعداد تاکسی در حین برگزاری نمایشگاه کتاب تهران مسؤلیت جابجایی مسافران از شهرآفتاب به اقصی نقاط شهر تهران را دارند.

میثم مظفر (مدیرعامل مدیریت و نظارت بر سازمان تاکسیرانی) با بیان اینکه سازمان تاکسیرانی 300 دستگاه تاکسی ویژه نمایشگاه کتاب را در فضایی که در شهرآفتاب به حمل و نقل بازدیدکنندگان اختصاص یافته، پیش بینی کرده است، گفت: علاوه بر این تعدادی تاکسی نیز در 9 ایستگاه ترمینال جنوب، ترمینال غرب، راه آهن، متروی شاهد، مترو آزادگان، مترو عبدل آباد و تمامی پایانه های تاکسیرانی با نرخ معین جهت جابجایی مسافران به نمایشگاه کتاب تهران درشهرآفتاب مستقر می شوند.

وی ساعات کاری این تاکسی ها را همزمان با آغاز ساعت کاری نمایشگاه کتاب تهران دانست.

مدیرعامل مدیریت و نظارت بر سازمان تاکسیرانی با اشاره به خدمات شاتل برای بازدیدکنندگان بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در داخل محوطه شهرآفتاب گفت: خدمات شاتل شامل ون هایی است که بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب تهران را از متروی شهرآفتاب، پارکینگ ها و پایانه های اتوبوس شهری به سالن های اصلی جابجا می‌کنند.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 15 تا 25 اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می‌شود.

مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?