سعید جلالی:
روایت اپیزودیک قصه‌ها در «چرخ فلک»/ داستان‌های متفاوتی که به هم ارتباط دارند

روایت اپیزودیک قصه‌ها در «چرخ فلک»/ داستان‌های متفاوتی که به هم ارتباط دارندReviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 10Rating:

هنردستان: نویسنده سریال «چرخ فلک» گفت: در این سریال با اینکه داستان‌ها به صورت اپیزودی روایت می‌شوند، اما قصه‌ها به یکدیگر مرتبط هستند و اغلب کاراکترهای اپیزودها به نوعی با یکدیگر ارتباط دارند.

به گزارش هنردستان به نقل از فارس؛ «سعید جلالی» نویسنده یکی از اپیزودهای سریال «چرخ فلک» گفت:‌ مدتی است مشغول نگارش یکی از اپیزودهای سریال «چرخ فلک» هستم.

چرخ و فلک

وی ادامه داد: طرح کلی این سریال به تازگی به پایان رسید و در حال حاضر مشغول نگارش قسمت اول از این اپیزود سه قسمتی هستم که از اپیزودهای پایانی است.

نویسنده سریال «زعفرانی» در ادامه بیان داشت: همانطور که می‌دانید هر کدام از اپیزودهای این سریال به نام شخصیت‌های آن است و «سروش» نام اپیزودی است که من نویسندگی آن را به عهده دارم.

جلالی همچنین افزود: در «چرخ فلک» با اینکه داستان‌ها به صورت اپیزودی روایت می‌شوند، اما قصه‌ها به یکدیگر مرتبط هستند و اغلب کاراکترهای اپیزودها به نوعی با یکدیگر ارتباط دارند.

چرخ و فلک

وی ادامه داد: ایده کلی داستان «چرخ فلک» متعلق به علیرضا طالب زاده است و شنیده‌هایم حاکی از این بوده که تا به اینجای سریال، در تدوین سریال قابل قبولی شده است.

به گزارش هنردستان، تا به حال اپیزودهای «داود»، «خالد»، «کامران» ،«مینا»، «سارا» و «باران» به کارگردانی عزیز الله حمیدنژاد و بهرام عظیم پور این روزها مراحل فنی خود را طی می‌کند.

عوامل اصلی مشترک این سریال اپیزودیک عبارتند از: تهیه‌کننده: مجید مولایی، نویسنده: علیرضا طالب‌زاده، مجری طرح: کامبیز دارابی، تدوین: حسین غضنفری، طراح صحنه و لباس: حسن روح‌پروری، طراح چهره‌پردازی: محمدرضا قومی، مدیرتولید: حیدر زرقومی، دستیار مجری طرح: محسن صرافی، دستیار تدوین: رضا کردبچه، عکاس: علی حمیدنژاد، تصویربردار پشت صحنه: عرفان فرهادی، دستیار تولید: روح الله رهبری، امور بیمه: پرهام کریمی،مشاور رسانه‌ای: هادی داداشی.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?