معرفی مدیریت جدید در یک نشست خبری؛
روحانی رهبر دائم ارکستر سمفونیک تهران شد

روحانی رهبر دائم ارکستر سمفونیک تهران شدReviewed by Khademi on Aug 2Rating:

هنردستان: در نشست خبری ارکستر جوانان جهان و ارکستر سمفونیک تهران در تالار وحدت، روحانی به عنوان رهبر ارکستر سمفونیک تهران معرفی شد.

هنردستان: نشست خبری ارکستر جوانان جهان و ارکستر سمفونیک تهران صبح امروز با حضور علی اکبر صفی‌پور مدیرعامل بنیاد رودکی، و شهداد روحانی رهبر ارکستر سمفونیک تهران در تالار وحدت برگزار شد.

علی اکبر صفی‌پور مدیر عامل بنیاد رودکی در این نشست از انتخاب شهداد روحانی به عنوان رهبر دائم ارکستر سمفونیک تهران خبرداد.

برگزاری+اولین+رسیتال+پیانوی+شهرداد+روحانی++در+اصفهان

شهداد روحانی نیز در همین باره گفت: برای اینکه اتفاقات خوبی در ارکستر سمفونیک بیافتد با یک برنامه سالانه دور تازه این فعالیت‌ها را آغاز می‌کنیم ضمن اینکه تصمیم داریم از درون ارکستر سمفونیک تهران گروه‌های کوچکی نیز تشکیل شود مثل ارکستر زهی یا بادی ضمن اینکه نوازندگان را ترغیب خواهیم کرد تا کوارتت، کوئین‌تت یا ترییو تشکیل دهد.

صفی‌پور در ادامه این نشست پس از اصرار بسیار خبرنگاران درباره رقم قرارداد نوازندگان نیز گفت: دستمزدها در 3 سطح پرداخت خواهد شد که این 3 سطح شامل نوازندگان، سرگروه‌ها و مایسترها می‌شود حداقل حقوق در نظر گرفته شده برای نوازندگان یک میلیون و 200 تومان است و البته به میزان هر اجرا در ماه به این رقم اضافه خواهد شد یعنی هر یک از نوازندگان جداگانه برای اجراها نیز دستمزدی معادل 210 هزار تومان دریافت خواهند کرد. پیش‌بینی می‌کنیم که حداقل 20 جلسه تمرین را در ماه داشته باشیم ضمن اینکه تمام مسائل مربوط به بیمه نوازندگان نیز تنظیم شده است و قراردادها به صورت یکساله و کامل منعقد شده است.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?