در تالار اصلی تئاتر شهر؛
«روز واقعه» به پایان رسید

«روز واقعه» به پایان رسیدReviewed by آزیتا لاجوردی on Oct 17Rating:

هنردستان: جلسه نمایشنامه خوانی «روز واقعه» به نویسندگی بهرام بیضایی و کارگردانی محمد رحمانیان جمعه شب 24 مهر ماه با حضور تعدادی از مسئولان عالی رتبه دولتی در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر به پایان رسید.

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، جلسه نمایشنامه خوانی « روز واقعه» به نویسندگی بهرام بیضایی و کارگردانی محمد رحمانیان جمعه شب 24 مهر ماه با حضور حسین فریدون دستیار ویژه رییس جمهور، هادی ایازی قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پریسا مقتدی رییس تئاتر شهر و تعداد زیادی از تماشاگران و هنرمندان جمعه شب 24 مهر ماه به اجرای خود در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر پایان داد.

محمد رحمانیان بعد از پایان اجرای نمایش ضمن تقدیر از تماشاگران و مهمانان شرکت کننده در اجرای پایانی این جلسه نمایشنامه خوانی گفت: به طور حتم استقبالی که شما تماشاگران فهیم طی این سه روز از جلسات نمایشنامه خوانی « روز واقعه» انجام دادید به پای صاحب این مجلس و بهرام بیضایی است که بنده به عنوان کارگردان و گروه نقش خوان سهم کوچکی از آن داریم، اما به هر ترتیب از همگی شما عزیزانی که لطف کردید و به اجرای ما آمدید صمیمانه قدر دانی می کنیم.

علی مرادخانی معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هم بعد از پایان این جلسه نمایشنامه خوانی  بیان کرد: اجرای این جلسات نمایشنامه خوانی واقعا کار قابل تقدیری است که برای من تجربه بسیار ارزشمندی بود،  این اثر نمایشی به دلیل اینکه تماشاگر را در یک فضای متفاوت قرار داد، به نحوی ذهن تماشاگر را درگیر خود کرد که او خود را در صحنه اجرای جلسه نمایشنامه یک عنصر فعال محسوب  کرد.

وی ادامه داد: اجرای جلسه نمایشنامه خوانی روز واقعه از این منظر کار مفید و ارزشمندی بود که امیدوارم در تئاتر ایران استمرار داشته باشد و ما از این پس بتوانیم یک تماشاگر فعال در اجرای عمومی آثار نمایشی داشته باشیم. امشب همه عوامل به خوبی و زیبایی و با توانایی فردی خود یک اثر نمایشی پژوهشگرانه را به مخاطب ارائه دادند. که من به سهم خود از همه عوامل اجرایی تشکر و قدر دانی می کنم.

حمیدرضا صدر، بهزاد خدا ویسی، اسماعیل تهرانی، امیر پوریا، سامان احتشامی و تعدادی دیگر از هنرمندان از مهمانان ویژه اجرای پایانی جلسه نمایشنامه خوانی « روز واقعه» در تالار اصلی تئاتر شهر بودند.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

5 × 4 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?