در جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی
روسیه با ادیسه عروسکی در تالار چهارسو

روسیه با ادیسه عروسکی در تالار چهارسوReviewed by مصطفی زبرجد on Aug 24Rating:

هنردستان: جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک در چهارمین روز برگزاری خود میزبان 10 نمایش صحنه‌ای و ٨ نمایش در فضای باز است.

به گزارش هنردستان به نقل از ستاد خبری شانزدهمین جشنواره عروسکی تهران مبارک، تالار اصلی تئاتر شهر در چهارمین روز پیاپی میزبان نمایش «روياي شب نيمه تابستان» کاری از مريم ضيايي است که به‌مدت زمان ٧٥ دقیقه در دو نوبت 19 و 21 به صحنه می‌رود.

DSC_8017

در تالار چهارسو نمایش «اديسه» به کارگردانی الكسي للياوسكي از كشور روسيه به صحنه می‌رود. این نمایش که مدت زمان آن ٧٠ دقیقه است، در دو نوبت و در ساعت‌های17:30 و 19:30 اجرا می‌شود.

در تالار قشقایی نمایش «گنبد به دوش» کاری از پوپك عظيم پور و سجاد طهماسبي اجرا می‌شود. این نمایش با مدت زمان ٧٥ دقیقه در دو سانس 18:30 و 20:30 روی صحنه می‌رود.

تالار سایه نیز میزبان نمایش «پرواز شماره ٧٤٥» به کارگردانی مرجان پورغلامحسين است که با مدت زمان ٤٥ دقیقه و در دو سانس 18 و 20:15 اجرا می‌شود.

در این روز در پلاتو اجرای تئاتر شعر نمایش «نمكي بلا و ديو » کاری از گروه ترگلك در سانس‌های 16:30 و 19 اجرا می‌شوند.

تالار هنر پذیرای نمایش «لاكي عجق وجق» است که اثري مشترك از امير مشهدي عباس و آناهيتا غني‌زاده در دو نوبت 17 و 19 و با مدت زمان ٤٥ دقیقه اجرا می‌شود.

تالار گلستان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز شاهد اجرای نمایش «موش تا موش» کاری از رامين كهن که با مدت زمان ٥٥ دقیقه در دو سانس 18 و 20:15 به صحنه می‌رود.

تالار فردوسی نیز میزبان «اپرای عروسکی سعدی» اثری از بهروز غریب‌پور است که ساعت 19:30 و به مدت زمان 110 دقیقه اجرا می‌شود.

نمايش «بازتاب حقيقت» كاري از كشور هند به كارگرداني ددي بودامجي به مدت ٤٥ دقيقه در يك سانس ١٧:٣٠ ذر تالار محراب به اجرا در مي‌آيد.

و سرانجام اینکه نمایش «تاريخ دوران» کاری از ابراهيم شاكري به مدت 40 دقیقه و در دو سانس 17 و 18 اجرا می‌شود.

دو نمایش اروپایی و 6 اثر ایرانی در چهارمین روز نمایش‌های فضای باز

در چهارمین روز برگزاری جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک، این جشنواره میزبان ٨ نمایش در بخش فضای باز است.

در این روز نمایش ‌«پرنسس سارا» کار مهدي صالحيار از تبريز به مدت ٢٥ دقیقه و راس ساعت 17:30 در محوطه باز تئاتر شهر اجرا می‌شود.

ساعت 18 نمایش «پسماندگان» کاری از كيوان نخعي، ساعت 18 نمایش «كاسه گلين» کاری از پري باراني، ساعت ١٩ نمایش «پسر صياد» کاری از وحيد خسروي و نمايش خورشيد و ماه كاري از كشور لهستان در ساعت ١٩:٣٠ در همین محوطه اجرا می‌شوند.

«رشكي و ماسي» زیر نظر رضا فقيهي نام نمایشی است که ساعت 19 به مدت ٣٥ دقیقه در پارک لاله اجرا می‌شود.

در محوطه خانه هنرمندان نیز دو نمایش «دايناسورهاي رنگي» کاري از كشور اسپانيا و «بوسلمه» کار عبدالرضا محمدي‌نژاد به ترتیب ساعت‌های 18:30 و 19 اجرا می‌شوند.

شهر فرنگ در تالار محراب:
در روزهای سوم و چهارم جشنواره علاقه‌مندان برای دیدن شهر فرنگ می‌توانند به تالار محراب مراجعه کنند.

براي گرفتن اخبار اين دوره از جشنواره به سايت http://tehranmobarakfestival.com/ مراجعه فرماييد

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?