رونمايی از آلبوم «هنوز سر پام» غلامرضا صنعتگر

رونمايی از آلبوم «هنوز سر پام» غلامرضا صنعتگرReviewed by Khademi on Aug 28Rating:
هنردستان: مراسم رونمایی از آلبوم جدید غلامرضا صنعتگر با عنوان «هنوز سر پام» در تالار مهر حوزه هنری با حضور غلامرضا صنعتگر، هنرمندان و جمعی از شاعران برگزار شد.
به گزارش هنردستان؛ مراسم رونمایی از آلبوم جدید غلامرضا صنعتگر با عنوان «هنوز سر پام» در تالار مهر حوزه هنری با حضور غلامرضا صنعتگر، هنرمندان و جمعی از شاعران برگزار شد.

علیرضا صنعتگر

در این محفل شعر و هنر، شاعر و ترانه سرا امیر ارجینی، غلامرضا صنعتگر خواننده، رضا فیاضی بازیگر،استاد ضیایی و … حضور داشتند.

پس از خواندن شعر توسط شاعران جوان و سخنرانی استاد ضیایی، نوبت به دکتر چراغعلی آهنگساز آلبوم رسید.

محمدرضا چراغعلی عنوان کرد: من در این مجلس قصد نقد آلبوم را ندارم؛ اما موضوع گفتنی این است که غلامرضا درد کشیده است و به اعتقاد من هرکس که درد کشیده باشد؛ اثرش بیشتر به دل می نشیند.

وی افزود: باید به غلامرضا صنعتگر، به خاطر پشتکار و تلاشش تبریک بگویم.

چراغعلی اظهار کرد: غلامرضا صنعتگر از خطه جنوب کشور است و فرهنگ جنوب کشور ما با موسیقی عجین است. قابل ذکر است عنصر اصلی موسیقی جنوب «ریتم» است یا به بیانی ریتم محور است.

این آهنگساز تشریح کرد: متاسفانه موسیقی پاپ کشور ما بی هویت شده است. برای درک بهتر مثالی می‌زنم؛ برای مثال وقتی ما موسیقی ترکی یا عربی می شنویم، سریع متوجه جغرافیای آن موسیقی می شویم، اما در حال حاضر به دلیل فقر ملودی و کمبود سواد تنظیم کننده‌ها، موسیقی ایرانی ما دارای هویت نیست. مشکل دیگر اینکه ما هیچ بستری برای هنرمندان فراهم نمی کنیم که هنرمند بتواند هنرش را ارائه کند.
چراغعلی در مورد آلبوم جدید غلامرضا صنعتگر گفت: غلامرضا صدای دوست داشتنی دارد و محبوب مردم است؛ اما من فکر میکنم موفقیت این آلبوم به تبلیغات بیشتری نیاز دارد.

سپس از غلامرضا صنعتگر دعوت شد تا به همراه گروهش به روی صحنه بیایند.

با آمدن غلامرضا صنعتگر به روی صحنه، چراغ های سالن خاموش و استیج با نورپردازی مزین شد. همزمان صدای نواختن نوازندگان فضا را پرکرد. همراه با اجرای موسیقی، صنعتگر گفت: ۱۳ سال گذشت تا بگویم هنوز هم سر پام ؛۱۳سال طول کشید و با سختی های زیادی سپری شد. با بیماری با بی‌مهری، اما امروز عزیزانی را در اینجا می بینم که مدیون محبت و لطفشان هستم.

سپس مشغول خواندن اولین آهنگش شد. پس از اجرای آهنگ اول غلامرضا صنعتگر با حضار سلام و احوالپرسی کرد و به آنها خوشامد گفت.

این خواننده پس از اجرای دومین آهنگش و تشویق حضار از روی صحنه به امام رضا (ع) سلامی داد و آهنگ را به اين امام معصوم تقدیم کرد.

در پايان صنعتگر به معرفی گروه نوازندگانش پرداخت.

بهروز میرزایی (نوازنده گیتار)، سینا ذکایی (نوازنده فلوت) و فرید یزدان (نوازنده پیانو).

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?