رونمایی از جلد دوم کتاب «حقوق مطبوعات»

رونمایی از جلد دوم کتاب «حقوق مطبوعات»Reviewed by Nazanin bouzari on Nov 9Rating:

2_1_2013125185422

در هفتمین روز از بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات چهار نشست تخصصی برگزار و از جلد دوم کتاب «حقوق مطبوعات» رونمایی می‌شود.

به گزارش هنردستان، پنجشنبه (۲۰ آبان ماه) نشست‌های تخصصی «سازمان نظام رسانه‌ای و قانون مطبوعات»، «شیوه‌های ارائه و دریافت یارانه‌ای مطبوعاتی»، کارگاه «موبایل‌نویسی» و استارت‌آپی با موضوع «توسعه کسب و کار با نگاه توسعه سازمانی و اقتصادسازمانی» توسط دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار می‌شود.

همچنین جلد دوم کتاب «حقوق مطبوعات» با عنوان فضای عمومی مطلوب برای توسعه مطبوعات و دیگر رسانه‌ها که اواخر سال ١٣٩١ برای چاپ به انتشارات دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها سپرده شد، برای اولین بار از ساعت ۱۴ تا ۱۵ در تالار گفت‌وگوی شماره یک شبستان مصلی تهران برگزار می‌شود.

نشست تخصصی «سازمان نظام رسانه‌ای و قانون مطبوعات» با حضور محمدعلی وکیلی (مدیر مسؤول روزنامه «ابتکار» و نماینده مجلس)، انصاری، حسین ضیایی و بهروز بهزادی از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹ در تالار گفت‌وگو شمار یک برگزار می‌شود.

همچنین نشست تخصصی «شیوه‌های ارائه و دریافت یارانه‌ای مطبوعاتی» با حضور فتاح‌زاده، سعید تقی‌پور و جلال فیافی از ساعت ۱۵:۱۵ تا ۱۶:۴۵ برگزار می‌شود.

کارگاه «موبایل‌نویسی» نیز پنجشنبه (۲۰ آبان ماه) با حضور حسین امامی از ساعت ۱۰ تا ۱۱:۳۰ در کارگاه شماره یک مصلی تهران برگزار می‌شود.

یک استارت‌آپ با موضوع «توسعه کسب و کار با نگاه توسعه سازمانی و اقتصادسازمانی» و با حضور سید محمد امامی‌ نژاد از ۱۷:۱۵ تا ۱۸:۴۵ در کارگاه شماره یک واقع در طبقه دوم مصلی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش هنردستان، بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات با شعار شفافیت، صداقت از 14 تا 21 آبان ماه در مصلای بزرگ تهران برگزار می‌شود.

منبع: ایسنا

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?