رونمایی از پوستر نمایش “خرسی که می خواست خرس باقی بماند”

رونمایی از پوستر نمایش "خرسی که می خواست خرس باقی بماند"Reviewed by Nazanin bouzari on Nov 9Rating:

2268248

به گزارش  هنردستان، از پوستر نمایش “خرسی که می خواست خرس باقی بماند” به طراحی پویا حبیب زاده که از ۲۶ آبان ماه ساعت ۲۰:۳۰ در تماشاخانه کنش معاصر روی صحنه خواهد رفت، رونمایی شد.

این نمایش نوشته خسرو حکیم رابط از پیشکسوتان نمایشنامه نویسی ایران به کارگردانی حمیدرضا عسکری از ۲۶ آبان ساعت ۲۰:۳۰ اجراهایش را در تماشاخانه کنش معاصر به آدرس میدان فلسطین، خیابان طالقانی، بین خیابان سرپرست و فریمان، پلاک ۵۴٢ آغار خواهد کرد.

داستان روایت از گمگشتگی یک خرس است که از خواب زمستانی برخاسته اما به جای جنگل انبوه، کارخانه ایی بزرگ در پیش رو می بیند. خرس ادعای آن دارد که خرس است و خرس می خواهد باقی بماند، اما هیچ آدمی در کارخانه و حتی خرس های در باغ وحش و سیرک حرفش را پذیرا نیستند و به ناچار خرس تسلیم نیروی قدرتمند کارخانه می شود و به عنوان کارگر مشغول کار می شود تا آنجا که زمستان فرا می رسد و خواب زمستانی را برای خرس به ارمغان می آورد. خط کارخانه می خوابد و تصمیم جدیدی برای خرس صادر می گردد…

حسین شجاعی فرد، محمود نصیری فاخر، ساناز فرخ نژاد، مریم تاران، الهه عسکری، کیمیا الوانی، حسن همتی، کامیار محبی، محمد خوشبختیان، علیرضا رشیدی بازیگران این نمایش به ترتیب ورود به صحنه هستند.

پیش فروش بلیت های این نمایش از یکشنبه ۲۳ آبان آغاز خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?