رونمایی از پوستر نمایش «خروس می‌خواند»

رونمایی از پوستر نمایش «خروس می‌خواند»Reviewed by Khademi on Jul 25Rating:

هنردستان:پوستر نمایش «خروس می‌خواند» به نویسندگی و کارگردانی شهرام کرمی که توسط مازیار تهرانی طراحی شده است، رونمایی شد.

به گزارش هنردستان؛ پوستر نمایش «خروس می‌خواند» به نویسندگی و کارگردانی شهرام کرمی که توسط مازیار تهرانی طراحی شده است همزمان با آغاز پیش فروش اینترنتی بلیت های این نمایش رونمایی شد.

نمایش خروس

شهرام کرمی سرپرست گروه تئاتر شایا تازه ترین نمایشنامه‌ خود را متاثر از شعر «خروس می خواند» نیما یوشیج در فضای رئالیسم اجتماعی به نگارش درآورده است. این نمایش تولید جدید گروه نمایش شایا برای اجرا در تماشاخانه ایرانشهر از دهم مرداد آخرین مراحل تمرین را سپری می کند.

شهرام کرمی در این نمایش به روابط اشخاص یک خانواده پرداخته  و در کنار خلق لحظاتی شاعرانه با زبانی ساده بستری برای بیان مسائل اجتماعی فراهم کرده است.

پوستر نمایش «خروس می خواند» توسط مازیار تهرانی، طراح و گرافیست با سابقه تئاتر طراحی شده است. مازیار تهرانی که پیش از این بیش از سی پوستر تئاتر را طراحی کرده در این پوستر از تصویر خروس به عنوان بستر اصلی طراحی برای بیان تفکر و اندیشه نمایش در خصوص عشق، امید و خیال بهره برده است. این پوستر در مکتب لهستان توسط مازیار تهرانی اجرا شده است. خط نوشتاری در ترکیب با خصوصیات طرح دست نویس است.

نمایش «خروس می خواند» با بازی رویا افشار، یعقوب صباحی، سیروس همتی، مه‌لقا باقری، سروش طاهری، بهنام شرفی و فرامرز قلیچ خانی از دهم مرداد ماه هر روز ساعت ۱۹ در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می رود.

سایر عوامل گروه تئاتر شایا در این نمایش عبارت اند از : منوچهر شجاع طراح صحنه، پریدخت عابدین نژاد طراح لباس، سیاوش لطفی آهنگساز، صبا کسمایی طراح نور، ماریا حاجیها طراح گریم، رضا موسوی عکاس، نسرین پرهام برنامه ریز و دستیار کارگردان، سید حمید صفوی مدیر صحنه، آزاده چهره قانی منشی صحنه، احمد رشیدی دستیار تهیه و تولید و سید احمد سیدی مطلق تهیه کننده و دستیار کارگردان.

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?