رونمایی از کتاب عکس نفیس «اربعین»

رونمایی از کتاب عکس نفیس «اربعین»Reviewed by Khademi on Oct 24Rating:

هنردستان: مجموعه‌ای از عکس‌های سعید ازناوه که محصول سه سال متوالی عکاسی حرفه‌ای وی از راهپیمایی اربعین است در موزه هنرهای دینی امام علی رونمایی می‌شود.

به گزارش  هنردستان؛ اربعین حسینی، اعتقاداصیل و سنت کهن شیعیان علی (ع) است که بزرگداشت جانفشانی رادمردان کربلا و یادآور حماسه شیرزنان دشت نینواست. در روزگار ما نیز اربعین؛ نماد وفاق، مهرورزی، همدلی و صلح طلبی امت اسلامی و تمامی آزادگان عالم است که گرداگرد مشعل هدایت حسین بن علی (ع) اجتماع کرده‌اند.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-10-23 15:49:21Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

این کتاب جدید نیز مجموعه‌ای از عکس‌های سعید ازناوه و محصول سه سال متوالی عکاسی حرفه‌ای وی از مراسم شکوهمند راهپیمایی زیارت اربعین است. کتاب نفیس اربعین در برگیرنده مقدمه‌ای شیوا از سیّد حسین نصر و متونی زیبا از سیّد محمّد سادات اخوی است.

مراسم رونمائی این کتاب با حضور جمعی از فرهیختگان و ارادتمندان سالار شهیدان در روز جمعه ٧ آبان ١٣٩٥ ساعت ١٨:٣٠ تا ٢٠:٣٠در موزه هنرهای دینی امام علی(ع) توسط انتشارات امام رئوف و انتشارات نگار رونمایی و عرضه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری فارس

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?