رونمایی از 13 پوستر بخش‌های مختلف جشنواره مقاومت

رونمایی از 13 پوستر بخش‌های مختلف جشنواره مقاومتReviewed by مصطفی زبرجد on Sep 17Rating:

هنردستان: همزمان با برگزاری کنفرانس خبری چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، آئین رونمایی از 13 پوستر بخش‌های مختلف این رویداد فرهنگی سینمایی برگزار می‌شود.

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با اعلام این خبر افزود: کنفرانس خبری چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت و آئین رونمایی از پوسترهای این رویداد فرهنگی سینمایی روز یکشنبه 28 شهریور ماه ساعت 30/10 صبح با حضور مسئولان و مدیران جشنواره و نمایندگان رسانه های داخلی و خارجی در مرکز فرهنگی اسوه برگزار می شود.

unnamed-2-3

بر پایه این خبر، در این مراسم ضمن رونمایی از پوسترهای مختلف از جمله: پوستر اصلی، پوستر بزرگداشت های جعفر دهقان، نادر طالب زاده، عزیزالله حمیدنزآد، محمدرضا شرف الدین، اضغر بختیاری، پوستر نکوداشت های زنده یاد فرج الله سلحشور، فرید کشن فلاح، و شهیدان رکن آبادی و سیاح طاهری، پوستر بخش بین الملل، پوستر بخش عماد مغنیه، و پوستربخش های قلم طلایی و جلوه گاه نور؛ محمد خزاعی دبیر جشنواره در جمع نمایندگان رسانه های گروهی به تبیین اهداف و تشریح برنامه های این رویداد فرهنگی خواهد پرداخت.

گفتنی است چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با شعار”تجلی گفتمان فرهنگی انقلاب اسلامی”به همت بنیاد فرهنگی روایت و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس از 2 تا 9 مهرماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?