پدرام کریمی خبر داد:
«رویای فرانسوی» به نیمه راه نگارش رسید

«رویای فرانسوی» به نیمه راه نگارش رسیدReviewed by مصطفی زبرجد on May 30Rating:

هنردستان:  پدرام کریمی مجری و فیلمنامه نویس از نگارش فیلمنامه جدید خود با عنوان «رویای فرانسوی» و تلاش برای ساخت آن خبر داد.

هنردستان: پدرام کریمی مجری و فیلمنامه نویس درباره اثر جدید خود گفت: یک فیلمنامه در ژانر کمدی – اجتماعى با نام اولیه «رویای فرانسوی» را با سیاوش حقیقی مذاکره کردیم تا برای تولید شروع کنیم.

;vdld

کریمی ادامه داد: 80 درصد اين فيلم در پاریس و شايد بخشى در هلند فیلمبرداری می شود، در حال حاضر فیلمنامه در مرحله سيناپس کامل است و برای دریافت پروانه ساخت اقدام می‌کنیم، عوامل دیگر این اثر هنوز مشخص نشده‌اند.
مجری «امروز هنوز تموم نشده» عنوان کرد: تا کنون 30 در صد از فیلمنامه «رویای فرانسوی» نگارش یافته و تا چند روز آینده در جلسه مجددی که با آقای حقیقی خواهیم داشت همه چیز مشخص تر خواهد شد.

کریمی در خصوص «کارگر ساده نیازمندیم» که نوشته اوست بیان کرد:  این کار  قطع به یقین برای حضور در جشنواره فجر  اقدام می کند.  پروانه نمایش دیروز شورا برای اکران در برزیل است چرا که منوچهر هادی شرایط اکران سراسری این فیلم را در برزیل فراهم کرده است.

عوامل «کارگر ساده نیازمندیم» عبارتند از: آتیلا پسیانی، یکتا ناصر، سیامک صفری، سحر قریشی، فاطمه رستمی، مهران احمدی، بهرام افشاری،سیروس همتی، اصغر مجیدی، روژین رحمتی، آرین اسماعیلی و آرمیتا اسماعیلی

سایر عوامل اصلی این پروژه عبارتند از تهیه کننده و کارگردان: منوچهر هادی، مجری طرح و سرمایه گذار: سیدابراهیم عامریان، مدیر فیلمبرداری: روزبه رایگا، طراح صحنه و لباس: رضا مهدی زاده، صدابردار: وحید دوزنده، طراح چهره پردازی: امید گل زاده، تدوین: موحد شادرو، صداگذار: امیرحسین صادقی، آهنگساز: بهزاد عبدی، مدیر تولید: مجتبی متولی.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?