علي نيک رفتار و مهدي دلخواسته از اعضاي شوراي مرکزي انجمن عکاسان سينماي ايران استعفا دادند
رييس و قائم مقام شوراي مرکزي انجمن عکاسان سينما استعفا دادند

رييس و قائم مقام شوراي مرکزي انجمن عکاسان سينما استعفا دادندReviewed by لیلا فتح الله پور on Nov 19Rating:

هنردستان: علي نيک رفتار و مهدي دلخواسته از اعضاي شوراي مرکزي انجمن عکاسان سينماي ايران و از عکاسان سينماي ايران چند روز پيش استعفاي خود را اعلام داشته و از عضويت در اين شورا کناره گيري کردند.

البته اين دو عکاس به عنوان عضو انجمن همچنان عضو صنف خواهند بود. بي توجهي به مفاد اساسنامه و آيين نامه هاي مصوب و مشکلاتي که در زمينه رعايت شان و جايگاه حرفه عکاسي در سينما وجود دارد از جمله دلايل اين استعفاها مطرح شده است.

تا پيش از اين استعفاها نيک رفتار رييس شوراي مرکزي و مهدي دلخواسته قائم مقام وي بود.

آخرين مجمع عمومي سالانه انجمن عکاسان سينماي ايران ۱۷ مهر ماه ۱۳۹۵ در سالن سيف الله داد خانه سينما برگزار شد که در اين جلسه، رئيس شوراي مرکزي، بازرس و خزانه دار گزارش هاي خود را قرائت کردند و در نهايت با حضور ۴۷ نفر از اعضا، راي گيري انتخاب بازرس انجام شد و زهرا تبريزي به عنوان بازرس اصلي و بابک برزويه به عنوان بازرس علي البدل انجمن عکاسان سينماي ايران انتخاب شدند.

در مجمع عمومي ۲۰ مهرماه سال ۹۴ که با حضور اکثر اعضاي انجمن عکاسان سينماي ايران در تالار سيف الله داد خانه سينما برگزار شد از ميان نامزدهاي انتخاب شوراي مرکزي با اکثريت آرا به ترتيب حسن شجاعي، علي نيک رفتار، شهاب الدين عادل، محمد فوقاني، مهدي دلخواسته به عنوان اعضاي شوراي مرکزي، ايران انتظام و امير عابدي اعضاي علي البدل و بهرنگ دزفولي‌زاده بازرس و حسن غفاري به عنوان بازرس علي البدل انتخاب شدند.

طبق اساسنامه در اولين نشست شوراي مرکزي منتخب که در تاريخ ۲۷ مهر ماه تشکيل شد، با اکثريت آرا، علي نيک رفتار به عنوان رئيس شوراي مرکزي، مهدي دلخواسته قائم مقام و محمد فوقاني خزانه دار انجمن معرفي شدند.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?