ری گردی شبانه برگزار می شود

ری گردی شبانه برگزار می شودReviewed by آزیتا لاجوردی on Aug 13Rating:

هنردستان: به مناسبت فرار سیدن هفته دولت گشت شبانه ری گردی برای عموم شهروندان برگزار می شود.

وی ادامه داد :اجرای موفق تهران گردی شبانه در سالهای اخیر موجب شده است تا یک تغییر نگرش در مجموعه شهرداری تهران نسبت به طراحی و اجرای گردش های شبانه برای تامین اوقات فراغت شهروندان ایجاد شود. مجموعه مدیریت شهری در شهرستان های استان تهران نیز بایستی با الگوپذیری از شهرداری تهران اقدام به گسترش گردشگران شهری نمایند.

خسروآبادی رسیدن به توسعه پایدار شهری را اهداف اجرای گشت های شبانه عنوان کرد و افزود: در طول روز که به علت اشتغال والدین، اعضای خانواده فرصت هرگونه تفریح با هم بودن را نخواهند داشت؛ و عملا در شب های پایتخت به علت تعطیلی مراکز تفریح و فرهنگی گزینه ای جز رستوران گردی پیش روی آنها نخواهد بود.

خسروآبادی پرداختن به گردشگری شهری را برنامه ریزی برای تفریح شهروندان حد فاصل گذاران اوقات فراغت آخر هفته در خارج از شهر عنوان کرد. وی افزود: گسترش گردشگری شبانه در استان تهران موجب می شود تا ارائه خدمات به شهروندان در گردش های شبانه از سوی نهاد های دولتی و مجموعه مدیریت شهری به یک مطالبه عمومی تبدیل شود.

خسروآبادی گفت: ری گردی شبانه از تاریخ ۲۱ مرداد الی ۶ شهریور ماه در ۶ نوبت برگزار می شود و شهروندان از برج طغرل، چشمه علی، آتشکده ری و مقبره شیخ صدوق بازدید خواهند کرد.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

12 + 12 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?