گفت و گوی هنردستان با فیلمبردار سینما،
زرین دست: ذوق و شوق مدیران درعرصه فیلم کوتاه باعث کمک به سینماست

زرین دست: ذوق و شوق مدیران درعرصه فیلم کوتاه باعث کمک به سینماستReviewed by مصطفی زبرجد on Feb 20Rating:

هنردستان: فیلمبردار باسابقه سینمای ایران عقیده دارد: ذوق و شوق مدیران سینمایی در عرصه فیلم کوتاه و برگزاری جشنواره هایی چون کارگاه آزاد فیلم می تواند در میزان ذوق و شوق بیشتر جوانان در عرصه فیلم کوتاه منجر شود.

هنردستان: مصطفی زبرجد/ علیرضا زرین دست فیلمبردار سینما در خصوص نقش کارگاه‎‌های سینمایی در تولید فیلم کوتاه گفت: عملکرد این کارگاه‌ها قابل ستایش است و باعث ذوق و انگیزه در جوانان فیلمساز و مستند ساز می شود، به خصوص که اشتیاق جوانان نسبت به دنیای سینما در حال حاضر رو به افزایش است و این کارگاه‌ها می توانند در شکل گیری و هدایت استعدادها در کمک به سینما موثر باشند.

وی در ادامه در خصوص تاثیر عرصه فیلم کوتاه در سینما اظهار کرد: قطعا شرایط اقتصادی و اجتماعی در این مسئله بی تاثیر نیست. به خصوص که ذوق و شوق مدیریت و مسئولان سینمایی در این عرصه می تواند در میزان ذوق و شوق بیشتر جوانان در عرصه فیلم کوتاه منجر شود. امیدوارم این مدیران بتوانند روی بچه های جوان و مشتاق برای فعالیت در عرصه سینما موثر باشند .
زرین دست گفت: امیدوارم هفتمین جشنواره کارگاه آزادفیلم که با هدف و قصد قابل اعتلایی در این عرصه فعالیت دارد به نتیجه ای دست یابد که بتواند سینمای ایران را در مسیر صحیح و جدید کمک کند.

هفتمین جشنواره کارگاه آزاد فیلم به دبیری حسین حیدری پور از هشتم تا 12 اسفندماه امسال در پردیس سینمایی ملت برگزار می شود.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

1 × چهار =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?