زمان انجام کارهای بزرگ است

زمان انجام کارهای بزرگ استReviewed by آزیتا لاجوردی on Aug 9Rating:
او ادامه داد: در اين ورک‌شاپ علاوه بر هنرمندان ايراني، 10 هنرمند از روماني و مجارستان با نام‌هاي «گرگي مزاروش»، «ژوديت تومچيک»، «ريکا سابو»، «آتيلا تورو»، «تونده بارتا»، «آلپار پيتر»، «آتيلا سل»، «انيکو داتو»، «چابو داموکوش» و «آنا واينا» نيز شرکت داشتند.

مکتبي با اشاره به چيدمان‌ها و کارهاي ماندگاري که در طول اين پروژه اجرا شدند، اظهار کرد: کارهاي ماندگار خوبي از هنرمندان ايراني در باغ «قلعه دنيل» باقي ماندند. دو اثر از کريم الله‌خاني و دو مجسمه از مجتبي رمزي براي اين مجموعه باقي ماندند. چند چيدمان موقت از نوشين نفيسي و عاطفه خاص نيز اجرا شدند که در طول برپايي نمايشگاه در معرض بازديد مخاطبان قرار گرفته‌اند. من نيز علاوه بر چند پرفورمنس و يک چيدمان موقت، پروژه‌اي چند ساله را براي اين مجموعه طراحي کرده‌ام که سال آينده براي تکميل آن به روماني خواهم رفت.

اين هنرمند با بيان اين‌که اميدوارم برگزاري اين نمايشگاه‌ها و ورک‌شاپ‌ها ادامه داشته باشد، گفت: ما با هنرمان زنده هستيم و بهترين زمان براي هنرمندان، زماني است که براي خلق يک اثر صرف مي‌کنند. هر نمايشگاه حرکتي است روبه جلو و اميدوارم اين حرکت در هنر محيطي ايران نيز وجود داشته باشد. با توجه به تجربه‌اي که از اين برنامه به‌دست آمد، در تلاش هستم با تغييراتي برنامه‌هاي مشابه را آغاز کنم. به‌طور حتم تا جايي که توان کار داشته باشم در جهت معرفي و ايجاد زمينه‌هاي کار براي هنرمندان تلاش خواهم کرد، چون زمان کارهاي بزرگ براي هنر محيطي ايران فرارسيده است.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

یک × 2 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?