«زن درون آل پاچینو» در کتابفروشی ها

«زن درون آل پاچینو» در کتابفروشی هاReviewed by مصطفی زبرجد on Dec 20Rating:

هنردستان: «زن درون آل پاچینو» به قلم فرید حسینیان تهرانی در کتابفروشی ها در دسترس مخاطبان قرار دارد.

هنردستان: کتاب زن درون آل پاچینو به قلم فرید حسینیان تهرانی نگاه متفاوت انسان ها را در قالب واقعیات روزمره به تصویر کشیده و با توجه به نام کتاب می توان گفت محتوای کتاب در عین سادگی فضایی متفاوت و خاص برای ارتباط با مخاطب ترسیم کرده است.

«زن درون آل پاچینو» در دوازده بخش و با نام های دمپایی های روفرشی قرمز، خاطرات مارکوپولو، زن درون آل پاچینو، شیمی آدمیزاد، قرار ملاقات شبانه، سیگار دوم بعد از صبحانه، چه بغداد چه تهران، مثل دژاوو، ترس شوروی از بیتل ها، پنج چشم گریان، گربه ایرانی و آداب معاشقت تالیف شده است.

در قسمتی از بخش سوم این کتاب به نام زن درون آل پاچینو آمده است:
«اینکه میگن مرگ حقه یعنی چی؟ یعنی یه بچه سه ساله که سرطان خون گرفته و مادر و پدرش خرج دوا و درمونش رو ندارن همون قدر حقشه بمیره که یه پیرمرد صد ساله پولدار که تمام کیف عالم رو کرده و جون به عزرائیل نمیده؟! این جوری هر چیزی توی عالم حقه پس! هم حق و هم ناحق… ما مردم برای اینکه جواب خیلی چیزها رو نمی دونیم و نمی تونیم بدیم، به جای اینکه سکوت کنیم، جوابای احمقانه برای خودمون جور می کنیم.»

«زن درون آل پاچینو» تالیف فرید حسینیان تهرانی و از نشر کتاب نیستان، چاپ 1392 در هزار و دویست نسخه و با قیمت 16000 تومان در بازار موجود است.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

5 × چهار =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?