ساخته شدندن عروسک‌های «شکرستان»

ساخته شدندن عروسک‌های «شکرستان»Reviewed by Khademi on Aug 31Rating:

 

هنردستان: تولید مجموعه عروسکی «شکرستان» به کارگردانی فواد صفاریان پور و تهیه کنندگی جواد فرحانی بزودی آغاز خواهد شد.

به گزارش هنردستان؛ تولید و ضبط مجموعه عروسکی «شکرستان» به کارگردانی فواد صفاریان پور و تهیه کنندگی جواد فرحانی بزودی آغاز خواهد شد.

شکرستان

مدتی است که ضبط آنونس‌های این مجموعه عروسکی به همراه ساخت دکور، عروسک‌ها و لباس به پایان رسیده است و گروه تولید همچنان در حال تمرین هستند.

تا کنون لیست تعدادی از صدا پیشه‌ها و عروسک‌گردان‌های اصلی اثر مشخص شده است و بر اساس قصه ممکن است تعدادی عروسک‌گردان و صداپیشه به این مجموعه اضافه شوند.

بهادر مالکی، محمد لقمانیان، کاظم سیاحی، نازنین بیاتی، علیرضا ناصحی، امیر سلطان احمدی، وحید نفر، آزاده مویدی، شبنم مقدمی، مهدی شاه پیری، سامان مظلومی، شیرین ضابطیان از صداپیشه‌ها و محمد لقمانیان، امیر سلطان احمدی، نگار شهبازی، مهتاب تبریزی، بنفشه صمدی، پریسا نعمتی، مریم قلی پور، رضا جاودانی، محمدرضا عظیمی تا الان برای گروه عروسک‌گردانی قطعی شده‌اند.

ضمن اینکه هنوز صداپیشه شپخصیت راوی قطعی و مشخص نشده است و گروه در حال انتخاب این صداپیشه بر اساس کیفیت و ساختار «شکرستان» هستند.

سجاد افشاریان نویسنده این اثر تا کنون 10 قسمت را به طور کامل به نگارش درآورده است و مابقی قسمت‌ها اتود زده شده و یا در حال بازنویسی نهایی است.

به گزارش فارس،‌مجموعه عروسکی «شکرستان» در 50 قسمت 60 دقیقه‌ای قرار است در مرکز انیمیشن صبا تهیه و تولید شود.

منبع: خبرگزاری مهر

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?