ساخت«پدینگتون ۲» با حضور هیو گرانت

ساخت«پدینگتون ۲» با حضور هیو گرانتReviewed by Khademi on Oct 18Rating:

هنردستان:«پدینگتون ۲» از سینمای بریتانیا با حضور هیو گرانت و برندان گلیسون ساخته می‌شود.

به گزارش هنردستان؛ با شروع عکاسی رسمی برای ساخت ادامه‌ای بر «پدینگتون» کار ساخت این فیلم رسما کلید خورد، چون فیلم باید طبق برنامه ۱۰ نوامبر ۲۰۱۷ در بریتانیا اکران شود.

 «پدینگتون ۲»

در همین حال هیو گرانت و برندان گلیسون تایید کردند که دو نقش اصلی این قسمت از فیلم را برعهده دارند.

گرانت در این فیلم در نقش منفی اصلی به نام فونیکس بوخانان ظاهر می‌شود که سابقا به عنوان یک افسانه بازیگری مطرح بوده و ستاره او در این سال‌ها افول کرده است. گلیسون نیز در ادامه «پدینگتون» در نقش مک‌گینتی یک فرد بسیار قدرتمند بازی کرده که به متحد پدینگتون بدل می‌شود.

در این قسمت به نظر می‌رسد که خرس پدینگتون با خوشحالی در کنار خانواده براون زندگی می کند و به عنوان عضوی از خانواده آنها پذیرفته شده است و در همین حال در جستجوی عمه لوسی عزیزش است که باید ۱۰۰ سالگی‌اش جشن گرفته شود.

سینمای بریتانیا به موفقیت این فیلم در باکس آفیس بسیار امید بسته و پل کینگ به عنوان نویسنده و کارگردان با قسمت دوم فیلم بازگشته است. سیمون فارنابی بازیگر-نویسنده نیز در نوشتن فیلمنامه با کینگ همراهی کرده است.

به جز دو بازیگر اصلی این قسمت، بازیگران قسمت اول از جمله نیکول کیدمن و سالی هاوکینز نیز در این قسمت حضور دارند. در قسمت نخست پل کینگ کارگردانی فیلم را انجام داد و خودش فیلمنامه را نوشت و نیکول کیدمن، هیو بونوویل، سالی هاوکینز، جولی والترز، جیم برادبنت و پیتر کاپالدی بازیگران آن بودند.

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?