ساخت فاز سوم سریال سرزمین کهن

ساخت فاز سوم سریال سرزمین کهنReviewed by آزیتا لاجوردی on Jul 29Rating:
به گزارش هنردستان: کمال تبریزی کارگردان سریال «سرزمین کهن»  با اشاره به اینکه زمان پخش سریال «سرزمین کهن» هنوز مشخص نیست، گفت: قرار اولیه ای که با علی اصغر پورمحمدی معاون سیما داشتیم این بود که سریال «سرزمین کهن» پاییز از تلویزیون پخش شود، اما با توجه به شرایطی که پیش آمده و مسائل و مشکلات مالی تلویزیون و با توجه به اینکه در حال آماده کردن مقدمات آغاز فیلمبرداری فاز سوم این سریال هستیم، فکر می کنم زمان پخش «سرزمین کهن» تغییر کند.وی ادامه داد: در حال حاضر قرار است با تهیه‌کننده جلساتی را برگزار و برای آغاز فاز سوم این سریال برنامه‌ریزی کنیم. در حال حاضر اکثر عوامل سریال از جمله بازیگران سر پروژه‌های مختلف هستند و باید دوباره با آنها به توافق برسیم تا بتوانیم سریال را جلوی دوربین ببریم.

کارگردان سریال «شهریار» توضیح داد: قرار است به گونه ای برنامه ریزی کنیم که فیلمبرداری فاز سه «سرزمین کهن» شروع و بعد از گذشت سه ماه از فیلمبرداری پخش سریال آغاز شود تا ما بتوانیم فاز سوم را هم به پخش برسانیم. پخش فاز یک و دو این سریال نزدیک به یک سال طول می کشد زیرا این دو فاز نزدیک به ۶۰ قسمت است و قرار است هر هفته از تلویزیون پخش شود.

تبریزی در پایان گفت: امیدوار بودیم آغاز فیلمبرداری فاز سوم این سریال شهریورماه باشد که عملا این کار امکان‌پذیر نیست و با توجه به شرایط موجود باید ببنیم که سازمان برنامه خود را چطور طراحی می کند، اما دستور کار این است که فیمبرداری فاز سوم «سرزمین کهن» دوباره آغاز شود.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

پنج × پنج =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?