ساعت پخش «چشم شب روشن» تغییر کرد

ساعت پخش «چشم شب روشن» تغییر کردReviewed by Khademi on Oct 24Rating:

هنردستان: ساعت پخش مجموعه برنامه تلویزیونی «چشم شب روشن» که پیش از این اعلام شده بود ساعت ۲۲ به روی آنتن می‌رود، تغییر کرد.

به گزارش هنردستان؛ مجله شبانه «چشم شب شب روشن» کاری از گروه ادب و هنر شبکه چهار سیماست که به تهیه‌کنندگی مشترک امیر قمیشی و میثم تربتی است که قرار است هر شب ساعت ۲۳ از شبکه چهار سیما پخش شود.

چشم روشن

بنا بر این گزارش، پیش از این «امیر قمیشی» گفته بود: با پایان نقدهای شبکه چهار نظیر نقد شعر، نقد تئاتر، نقد فیلم و … از ابتدای فصل پاییز برنامه‌هایی با ساختار جدید تولید و بعضا پخش شدند و حالا «چشم شب روشن» با حفظ محتوای برنامه‌های نقد، در حوزه‌های فیلم و تئاتر و ادبیات هرشب با اجرای محمد صالح علا که سابق بر این اجرای برنامه موفق و پربیننده «دوقدم مانده به صبح» را در شبکه چهار برعهده داشت، روی آنتن می‌رود.

وی افزود: از جمله ویژگی‌های این برنامه جدید و نو بودن قالب و ساختار آن است و همچنین ما تلاش کرده‌ایم در بخش‌های مختلف از کارشناسان جوانی بهره ببریم که پرسشگر و کاوشگر هستند و به دنبال پیدا کردن زوایای جدید هستند. ضمن اینکه دکور برنامه نیز این پویایی و پرسشگری را به مخاطب منتقل می‌کند.

فوتون،روزگار،با ناشران و فصل جدید آسمان شب و همچنین هنرنامه از آن دسته برنامه های جدید بودند که با محوریت علم و فرهنگ و هنر پخش شدند.

 

منبع: خبرگزاری فارس

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?